Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti eljegyeznétek úgy valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti eljegyeznétek úgy valakit, hogy utána még jó pár hónapig nem tudnátok összeköltözni és csak heti 1-2-szer találkoznátok?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 01:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
az eljegyzés meg a járás közt nincs nagy különbség. mindkettőt gondolhatod komolyan. pár hónap még nem olyan sok, ha tudod, hogy fél év-1 éven belül össze tudtok költözni. ha úgy gondolod, hogy heti 1-2 találkozás alatt még nem ismerted meg annyira, és nem akarsz még dönteni, akkor ne jegyezd el.
2017. jan. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Költőnő? ***** válasza:
77%
Sztem teljesen felesleges. Dehát ez csak az én véleményem.
2017. jan. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Egész biztosan NEM.

Főleg azért, mert ha csak heti egy-két találkozó volt eddig is, akkor nem is ismered igazán. Ahhoz igenis össze kell költözni, hogy kiderüljön, hogy tényleg ő az, akivel le tudsz élni egy életet.

Sok kapcsolat akkor is zátonyra fut összeköltözés után, ha előtt több napot együtt töltöttek hetente, mégis kiütköznek olyan ellentétek, amik addig nem.


Pár hónap együtt élés után már el lehet dönteni azt, hogy képes lennél-e így leélni valakivel egy életet. Utána már van értelme eljegyezni.


Persze ha úgy vagy vele, hogy nem kötelez semmire, ha dobsz egy gyűrűt, legfeljebb visszaveszed mikor szakítotok, akkor az más.

De a többség számára az eljegyzés után kezdődik az esküvő szervezése, ami utána meg is történik. Annak nincs sok értelme, hogy évekig bohóckodtok eljegyzés után, esküvő meg sehol. Akkor felesleges gyűrűt váltani, csináltass egy páros medált, az is kifejezi az összetartozást, és kézcsókom.

2017. jan. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%

az eljegyzés egy olyan dolog hogy ígéretet teszel neki, amit nem foglalsz írásba se, csak mondasz valamit.

Effektiv bármikor megteheted, és mivel a szó elszáll bármikor felbonthatod, meg se kell mozdulnod érte..


Ezért bármikor eljegyezheted, és bármikor felmondhatod ezt.


Mindenképpen arra érdemes gondolni, hogy mivel nem tudod milyen vele együtt élni, nem tudod milyen ember, gyakorlatilag, sétálni kufircolni jártok össze, ez kevésbé hiteles, mint az, amikor tudod milyen amikor rossz napja van, fáradt, megviselt és akkor is boldogan vele vagy, akkor sokkal jobb eljegyezni ha va kedved ilyen előjegyzéshez, azt intézni az esküvőt, és megteremteni a közös otthont.. ezeknek van látszatjuk

2017. jan. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

tutinem.

együttélés kipróbálása alap dolog nálam.

26/F

2017. jan. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Több mint 4 éve vagyunk voltunk már együtt nyaralni töltöttünk már együtt több hetet is egy huzamba. Eljegyzés után, összeköltözés után biztos el venném egy éven belül. Ez változtat valamit a felálláson?
2017. jan. 11. 12:15
 7/20 anonim ***** válasza:
nem.
2017. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Költőnő? ***** válasza:
70%

Nekem amúgy az a véleményem, hogy az eljegyzés hiába csak egy gyűrű, és elvileg bármikor fel lehet bontani, az én véleményem meg igenis az, hogy van jelentősége. Ez egy nyilatkozat számomra, hogy aki eljegyez, azzal le akarom és le is tudom élni az életem hátralevő részét. Számomra ehhez kell, hogy együttéljek az illető vele. Nekem enélkül csak egy felesleges és komolytalan romantikus gesztus lenne.

De látható, hogy ezt nem mki gondolja így, van aki szerint még csak nem ígéret, hanem kb ló*** babbal.

2017. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Mivel én csak esküvő után szeretnék összeköltözni, ezért nyilván igen.

A heti 1-2 találkozást tartom kevésnek, de ha csak átmeneti idő, akkor belefér.

2017. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

Én úgy jegyeztem el a kedvesemet, hogy akkor egy hónapja voltunk egy pár. Nem éltünk együtt, de amennyit csak tudtunk együtt voltunk, nem csak találkozgattunk. Sok időt töltöttünk együtt.

Szerintem meg lehet ismerni egy embert úgy is, ha rövid ideje vagytok együtt, de csak akkor, ha az együtt töltött idő minőségi, és nem csak dugásra használjátok, hanem ismerkedésre, sok beszélgetésre.

5 éve házasok is vagyunk egyébként. Életem legjobb döntése volt! És bár teljesen komolyan gondoltam, hogy feleségül akarom őt venni, az esküvő azért nem azonnal volt, mert felelőtlenek nem vagyunk, és a körülményeink sem engedték volna. Másfél év után házasodtunk. Ebből fél évet együtt is éltünk.


Ha évekig csak randizgatsz valakivel, akkor nem tudod megismerni. Én így nem kértem volna meg senkit.

2017. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!