Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit szólnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen lánykéréshez?

Figyelt kérdés
Igazából nem is a barátnőm, szóval ha nem lesz semmi akkor sincs gond, de arra gondoltam hogy elások egy palackban egy levelet, amiben csak annyi állna dátummal, hogy hozzám jönne-e az illető feleségül. Majd ha úgy alakul akkor aztán együtt kiássuk.
2017. febr. 1. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt részlegre írod ezt komolyan :D?

Nem is a barátnőd... Mi van... ?

Egy idegennek a kezét miért akarod megkérni... Ha meg nem rögtön akarod megkérni, csak el akarod ásni egy dátummal és majd ha aktuális lesz az igazival kiásni annak mi értelme... Kicsit se fogja romantikusnak tartani, hogy az a palack x hónapot vagy évet ott állt...


Az a baj hogy nagyon az elején vagy gondolom első kapcsolatod, most lehet alakulóban.

Na én akkor voltam ilyen, adni akartam a lánynak 4 hónap után egy borítékot, amit 1 év múlva kellett volna kinyitnia, és akkor kértem volna meg a kezét.


Ilyen szentimentális baromságok jártak a fejemben első kapcsolatomkor, 9 hónapot éltük meg lelépett mással...


Benned részen magamra ismertem, felejtsd el még az ábrándozás ilyenről is baromság

2017. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1 Erős túlzás azt mondani hogy alakulóban van, bár három éve ismerem lassan, de csak párszor találkoztunk. :D

Úgy gondoltam hogy a nevét is beleírnám, személytelenül tényleg nem lenne értelme.

2017. febr. 1. 23:27
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez akkor lenne romantikus, ha megcsinálod, elásod, dátummal + névvel és, miután összejöttetek és már jó ideje együtt vagytok, és tényleg eljuttok addig, hogy megkérd a kezét, és mondjuk együtt kiássátok...


És akkor az nagyon megható, és nagyon romantikus lenne, ha elmondanád, te már ettől a naptól kezdve szeretted, és feleségül akartad venni...:) Ez kb. filmbeillő...én tuti szétbőgném a fejem...


De még egyszer mondom, csak akkor jönne ki jól, ha összejöttök, és kiálljátok az idő próbáját.

2017. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3 Tudom hogy naív vagyok, meg kicsi rá az esély, meg ezer dolgot fel lehetne sorolni ellene. Miután megismertem, rá egy hétre már feleségül akartam venni, ha meg is csinálom azért nem írok rá korábbi dátumot. :)

Akik idiótának és gyerekesnek gondolnak emiatt, azoknak mondanám hogy én ugyanígy vagyok azokal akiknek hetente más kellene.

2017. febr. 1. 23:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon romantikus lesz együtt túrni a földet két órán keresztül mire meglesz, mert az évek alatt változott a környezet és nem olyan egyszerű megtalálni mint gondoltad, aztán a csajod várja ahogy ásol és ásol és ásol, hopp üvegbe ütközött az ásó, örülhetsz hogy nem tört el az üveg, mert az is benne van a pakliban...izzadtan kitúrod a sáros üveget, küszködsz egy kicsit mire kijön a papírfecni, az is tiszta föld lesz természetesen, közben a barátnőd csak vár és vár, de végre megkapja a sáros papírfecnit amiért ennyit kínlódtál és remélhetőleg igent mond. Szerintem felesleges macera és még azt se jelenti hogy amikor a dátum szerint elástad már akkor tudtad hogy el akarod venni, mert egyrészt eláshattad ezt 2 hónappal a kiásás előtt is és ráírhattál akármilyen dátumot, másrészt ha közben úgy döntesz hogy nem veszed el, akkor egyszerűen nem ásod ki. Ez semmilyen elköteleződést nem mutat, csak azt hogy előre gondolkodsz. Egy filmben nagyon jól nézne ki egy ilyen jelenet, de a valóság az a valóság. Persze ha te úgy érzed hogy ezt akarod csinálni, akkor csináld, nehogy már random eberek véleménye akadályozzon meg.
2017. febr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 :)))) Majdnem jól képzelted el, de én pet palackba raknám és olyanra írnék ami nem ázhat el. És hidd el ő nem az a lány aki arra vár hogy Párizsban az Eiffel-torony lábánál kérjék meg a kezét. :)
2017. febr. 2. 01:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem csak ez a két lehetőség van:D
2017. febr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem, de most nem tudtam jobbat kitalálni. Csináltam már olyan szülinapi ajándékot neki, amit két hónappal előtte kellett elkezdenem. :D
2017. febr. 2. 01:48
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Unalmas. Gyűrű sem kell, vagy elég egy bizsu. Ilyen teátrális baromságoktól lesz nyálas az egész.
2017. febr. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Nevetséges. A pet palack meg főleg, nincs is romantikusabb annál amikor a pasid kitúr valamilyen szemetet a földből majd előszed belőle egy kóla szagú fecnit. Találj ki mást. A kincskeresést is meglehet normálisan oldani.
2017. febr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!