Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tegyek úgy, mintha meglepődnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek úgy, mintha meglepődnék?

Figyelt kérdés
A párom jól kitalált mindent, sokat készül a lánykérésre, és szerintem azt hiszi, hogy sejtésem sincs róla, de agyban összetettem a dolgokat, és számomra egyértelmű, hogy arra készül, és az is megvan, melyik nap teszi meg. Nem szeretek színlelni, de olyan sokat foglalkozott vele, és nem szeretném letörni a kedvét azzal, hogy tudatom vele, már tudtam előre, hogy lánykérés lesz. Azt nem tudom, mit talált ki, mert ahogy ismerem, nem egy szimpla lánykérés lesz, szóval ezen még meglepődhetek, de azért a lényeget már tudom. :D Ti mit tennétek? Elmondanátok neki, hogy tudtátok, vagy úgy tennétek, mintha meglepődtetek volna?
2017. febr. 8. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el. Hiaba sejted attol meglepetes lesz es nagy orom abban a pillanatban.Bevallhatod neki akkor h erezted. Elotte ne.

En minden ajandekom tudom es megis ujdonsag kicsit amikor atadja. De bevallom h gyanitottam.

2017. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azóta is azt mondom, hogy meglepett, bár azért számítottam rá már egy ideje. Hadd legyen meg az öröme :D Egyébként, az örömöm ettől függetlenül teljes volt, sőt, azt nem kellett színlelni.
2017. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ti meg a női megérzések.....annyira ünneprontók vagytok :D
2017. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj el ne mondd :), elrontanád a hangulatát az egésznek.
2017. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, hogy mentse a helyzetet, még mindig megkérheti a húgodat :D
2017. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbálnék elvonatkoztatni, nem figyelni a jelekre. Nem szabad beleélni magad azért, mert ha mégse akkor nagyon nagy koppanás!

Hidd el, akár tudod akár nem, meglepetés lesz! A pillanat és a tett hozza majd.

Ha elmondod akkor azért benne van az esély hogy közli hogy miről beszélsz? Semmit nem tervez. Az pedig törés.

2017. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell úgy tenned. Elvégre az eljegyzésnek meg egy meglepetésnek kéne lennie...
2017. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is őszintének kéne lenned hisz ez alap egy kapcsolatban. örülj majd, hisz lesz rá okod, de mondd is el utána hogy hiszi vagy sem, te már ezt érezted és összeraktad:) szerintem nem von le a hatás értékéből
2017. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!