Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha velem tervez, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha velem tervez, miért nem kéri meg a kezemet?

Figyelt kérdés
Gyakran mondogatja, hogy mennyire szeret, meg hogy örökké velem akar lenni (én is vele). Van már saját ház, autók, dolgozunk mindketten, anyagi okok miatt nem lehet akadálya, mert kb. 3 jegygyűrű árát elköltötte már az autóra amióta együtt vagyunk :D Mindketten szeretnénk már lassan gyereket is (1-2 év), de és mindenképpen eljegyzés, de leginkább esküvő után szeretném. Mi lehet az oka, hogy még nem kért meg? Egyszer mondta anyukájának, hogy "minek elsietni?" De ha ennyire biztos benne, akkor miért gondolja ezt?
2017. febr. 10. 09:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod.."egyszer mondta anyukája":Te egyszer hallottad ezt tőle,de szerintem a fiának jópárszor elmantrázta ezt a "bölcsességet".mesélj róla a párodnak,hogy ez neked fontos..
2017. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
minek? Mindent megkapott: együtt éltek, semmi olyan nincsen, ami más lenne, mint most, ha összeházasodnátok. Akkor meg minek?
2017. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt?
2017. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja,bocs.anyukájának..hàt akkor nem tudom mi lehet..
2017. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
Várja az igazit. Ne zavard.
2017. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
15%

Tegyük fel 70 évesek vagytok, szeretitek egymást, van 2 gyereketek és 5 unokátok, boldogan éltek. Az, hogy van egy gyűrű az ujjadon mit változtatna a kialakult helyzeten ?

30/f

2017. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Lehet nem tudja, hogy ez neked fontos.
2017. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Szamtalanszor leirom bar ezt mindenkinek maganak kell megtapasztalnia (bar inkabb ne keruljon ra sor), en voltam a vilag legnagyobb hazassagpartija,meg is tortent,felemelo,patetikus elmeny,vegig alatta is azt ereztem h igen ez fontos,ez az elet rendje stbstb.A hazassagi nevem is ugy valasztottam h mi legyunk az x csalad stb.En abban eltem amit valasztottam,tartottam magam hozza,szerettem feleseg lenni,orultem hogy a gyerekeim a hazassag alatt szulettek.Az elso melypontnal is azt ereztem h nem baj,hazasok vagyunk,egyseg,egyutt megoldjuk.Nem igy lett,elment...


Aztan jott valaki akivel jobb,akivel ugyanezt az egyseget erzem,akivel talan meg jobban el tudom kepzelni h egyutt oregszunk,de mar nem erdekel h uolyan legyen a nevunk,uolyan gyuru legyen az ujjunkon,nem szamit h nem viselem a nevet (bar ezeket o mind tervezi,o hazassagparti), csak az szamit h egyutt fekszunk,egyutt kelunk,szeretjuk egymast,egy iranyba megyunk es hogy hogyan csinaljam, h ez igy maradjon nagyon sokaig.Ha csak az egyik fel akarja a hazassagot,az keves. De pontosan tudom h ezt annak akinek fontos,aki ugy erzi h kinyilatkoztatas nelkul,gyuru,megnevezes nelkul nem az igazi,hiaba irom.

2017. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
Na mesélj melyik barinődet kérték meg???Melyikre vagy irigy???
2017. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
#9 +1 :D
2017. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!