Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérjem meg az apukától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg az apukától a lány kezét?

Figyelt kérdés
Lesz egy közös vacsora, és akkor gondoltam... De hogy? Kérlek segítsetek!

2017. febr. 19. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

2 segéded bevezeti a kecskéket, birkákat, tevéket, és egyéb jószágokat, amiket a lányért szándékozol felajánlani, aztán megalkudtok, hogy kell e még valami, vagy ennyi elég lesz


(ui: mivel nem ismerjük sem a papát, sem téged, sem a közöttetek lévő viszonyt, ezért nehéz tanácsot adni, hogy mennyire kell hivatalos, vagy kevésbé formális, inkább csak egy vicc, ahol a papát is beavatjátok, vagy kőkonzervatív leánykérés)

2017. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát az elején négyszemközt azt mondta, hogy jól bánjak a lánnyal, csak gyengéden, és ha megcsalom (Sosem tettem még) akkor majd meglátom! De azóta eltelt két év, van egy saját kis házunk, a lány apjával azóta jóban vagyunk, jó a viszonyunk... Mentünk már horgászni is (én meg a barátnőm családja) nagyon jó volt... Szóval ennyi...

Most 23 éves vagyok

2017. febr. 19. 09:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem túl formális a dolog.


Egyszerűen mond meg neki, hogy elhatároztátok, hogy összeházasodtok, a lány már igent mondott, így szeretnéd az ő hozzájárulását is kérni (figyelembe véve, hogy ezt már eldöntöttétek, ez csak udvariasság lesz így :))

2017. febr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A lányt pár napja kértem meg :) Csak félek, hogy az Apja korainak gondolja.....
2017. febr. 19. 10:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, a lány nem tulajdona az apjának. Egyszerűen jelentsétek be, hogy döntöttetek.
2017. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és te nem gondolod korainak?
2017. febr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen nem volt, pedig jó a viszonyuk, apa-fia szintű. Ezt viszont MI döntöttük el, a házasságot, az esküvőn volt ilyen "kikérő" de 18 felett nem apuka dönt erről (alatt meg csak nagyon nyomós indokkal lehet házasodni), főleg nem 24évesen, amikor már együtt éltünk 2éve... Úgy van ennek értelme ha a lány kb 18 és még otthon lakik, így viszont én nem házasodnék.
2017. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én párom a szüleim előtt kért meg...senki nem tudott róla, élesben ment minden! Nekem tette fel a kérdést és miután igent mondtam, rákérdezett a szüleimtől is, hogy áldásukat adják -e? :)


Mivel te már megkérted a kezét, és csak a szülők nincsenek beavatva, így én egy kis beszéddel készülnék a helyedben, amit a "ház urának" címeznék...:)

2017. febr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nah!? Megv'ót?
2017. febr. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!