Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 5 hónap ismerettség után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónap ismerettség után megkérte a kezem, normális?

Figyelt kérdés

5 hónapja ismerjük egymást, de együtt sem vagyunk. Kihúztam egy óriási bajból kb. 3 hónapja, meg nagyon közel állunk egymáshoz lelkileg, párszor lefeküdtünk, de ennyi. Félig török a srác (bár az egész családja, majdnem 40 évre visszamenőleg Magyarországon él, úgyhogy teljes mértékben ide szocializálódtak), fontos náluk a házasság, ráadásul ő a rangidős, de ezt képtelen vagyok feldolgozni. Az öccse, meg amúgy rohadt sokan mondták már, hogy én vagyok az egyetlen, akiben megbízik (egy baromi öntörvényű, hatalommániás, néha kifejezetten gonosz, de belül marha gyenge srácról van szó), és amúgy azzal indokolta az egészet, hogy sose akar nélkülem élni, és nem is tudna. Amúgy ebben van valami, mert az apjával folyamatosan mossuk ki a hülyeségeiből.

Ezt ő most komolyan gondolhatja? Vagy mit kezdhetnék ezzel a helyzettel?

Én 19 vagyok, ő 24


2017. febr. 26. 23:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolhatja komolyan, de nekem inkább úgy tűnik, hogy valahova siet, valamiben nem biztos.


Mintha úgy érezné, hogy csak akkor biztos a kapcsolat, ha most magához láncol.


Nekem exem mondogatta, hogy én leszek a felesége.

A mamája már gyűrűre gyűjtött volna.

Végül kiderült, hogy a fickó hiába mutatta a magabiztost, törékeny volt, mint egy vékony üveg. Belevitték a drogba is, sőt a haverjai időnként elvittek dolgokat a házukból. A mamája a dohányzást sem bírta, amiről nem is akart leállni a gyerek. Azt hiszem, megvan, miért akarta ennyire, hogy külön házba költözzünk :"DDD Meg akart szabadulni az unokától.


21/L

2017. febr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Neki is volt drog ügye, fogdába is került 3 napra. Ott nagyon megkattant (baromi gazdag család amúgy, nyilván nem ehhez volt szokva), miután kijött, órákon keresztül bőgött nekem, majdnem megfulladt, úgy sírt, hogy mennyire rossz volt ott...

Teljesen labilis idegileg, bár az anyukája szerint sose volt normális, de ez eddig kimerült a hatalommániában. Már rég otthagytam volna a francba, de ennek tudatában, hogy nélkülem valszeg felkötné magát az első fára, egyszerűen nincs szívem..

2017. febr. 27. 00:07
 3/14 anonim válasza:
87%
Eszedbe ne jusson belemenni bármibe is, ez a fiú tönkre fogja tenni az életed.
2017. febr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Menj hozzá. Ahogy olvasom és a sorok mögé nézek, pont hozzád való.
2017. febr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Szexeltetek, de neked csak ennyi nem több... Most erről nem szerencsétlen tehet, hogy te így érzel. Persze az eljegyzés 5 hónap után tényleg korai, és a srác a leírtakból (hozzászólásodat is olvastam) nem feltétlen százas.

De mondom, valami nálad sincs rendben, hogy neked ez kb csak szex és más semmi, és holnap már dobbantanál akár. Ő meg eljegyez... Iszonyúan félreérti a helyzetet, és nem százas a csávó. De te meg egy hülye liba vagy a leírtakból, mert hogy nagyon megvan vezetve az is biztos... Ennyire nem láthatjátok különböző szemmel a jövőtöket... Ő eljegyez rohadt korán, de szerinted meg együtt se vagytok és akár már ma délután elhagynád örökre...


Röhej az egész helyzet, de hidd el te pont ugyan olyan gáz vagy a történetben mint ő :)

2017. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Első válaszoló elég balfąsz lehetsz már nem azèrt. :D teljesen egyet tudok èrteni a kérdezővel, nekem 5 hónap ismerettsèg nagyon kevès lenne, ilyenkor még nem lehet kiismerni a másikat, csak egy hūlye, nagyon felelőtlen ember menne bele ilyenbe.. nem is értem hogy jut eszükbe, vagy hogy nem gondolnak bele, hogy ez mivel jár jogilag meg stb. Aztán esetleg kiderül hogy nem minden fenékig tejfel, eloszlik a rózsaszín köd, szabadulnál, de nem tudsz olyan könnyen... Elösször ki kell ismerni a másikat, mielött összekötnèd vele az életed... Nekem 2,5-3 év alatt lenne az alsó határ, bármennyire is szeretem a párom, nemet mondanék, vagy azt, hogy "várjunk."
2017. febr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6 : jaj mindjárt elnézést kérek. Ja nem.

A végén még én használom ki, nem?:) nálam jobban csak ő tudja, hogy nincs köztünk semmi, tucatszor pattintott le a kezdetekben.

2017. febr. 27. 00:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt pedig kifelejtetted a leírásból... és akkor mi a fa*znak jegyez el ha nem jelentesz neki semmit? Van baj nem kicsi...
2017. febr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szakits a sráccal, kulonben tönkre teszitek egymást
2017. febr. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, de eszedbe ne jusson belemenni, mert tönkretesz teljesen.

Én alapból össze sem jönnék egy ekkora tirpákkal.

2017. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!