Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy jelezzem a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem a páromnak, hogy ne jegyezzen el az előző barátnőjének vett gyűrűvel?

Figyelt kérdés
Úgy jött le, hogy már megvan a gyűrű, amivel meg szeretne kérni, és elég valószínű, hogy már előttem is megvolt neki, tehát nyilván az előző barátnőjének vásárolta, csak sosem használta fel. Azt még a kapcsolatunk elején kérdeztem tőle, kérte-e már meg lány kezét, és azt mondta: nem, de ettől még megvehette neki, és nem esne jól, ha azt kapnám, amit más lánynak szánt. :( Az nem álmaim lánykérése lenne úgy már (pedig mindig arra vágytam). Hogy vezessem rá, hogy azzal a gyűrűvel inkább meg se kérjen? Konkrétan kimondani nem szeretném, mert nem biztos, hogy volt barátnőjének vásárolta. Pénze van, tehát tudna újat venni, vagy lecseréltetni...nekem meg egy olcsó gyűrű is tökéletesen megfelelne, csak mikor megveszi rám gondoljon.
2017. ápr. 19. 10:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos, hogy NEKI vette, lehet lánykérésre vette, vagy örökölte és annak akarja adni akit szeretne egy életre...


24F

2017. ápr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Honnan van a gyűrű?
2017. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Egy beszélgetés alkalmával, ha úgy adódik, megemlítheted, hogy milyen gáz, ha valakit másnak szánt gyűrűvel kérnek meg, és neked ez milyen rosszul esne ugyan ez.
2017. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, a francért kell minden túlagyalni?! Nyilvn senki sem olyan hülye - vagy csak kevesen -, hogy az előző csajnak szánt gyűrűvel kérjék meg az aktuális párjuk kezét... :D


Vagy csak nekem loikus, hogy

- nem veszek annak gyűrűt, akivel nem tervezek komolyra

- nem kérem meg az aktuális barátnőmet a régi gyűrűvel - akkor inkább visszaváltom és kap újat...


De ha ennyire zavar, akkor nyisd ki a szád és kérdekezd meg - max. kinevet.

2017. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén, szerintem jobb tisztázni az ilyet. Én is tisztáztam ezt a párommal. Ő is vett gyűrűt az exének de az eljegyzés nem történt meg. Ezt a kapcsolatunk elején mesélte. Majd amikor beszéltünk eljegyzésről, akkor felhoztam, h szeretném látni azt a gyűrűt amit az exének vett, mert nem szeretném ha esetleg ugyan azt húzná az ujjamra. Mondta, h már nincs meg, mert arany törmelékekkel beolvasztatta, ugyhogy nem kell aggódnom, de képen megmutatta. Szóval ezt azért tisztázzátok mert én eltudom képzelni, h van olyan meggondolatlan férfi, aki ugyanazzal a gyűrűvel kérné meg a barátnője kezét :D :D
2017. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Nekem ez túlagyalásnak hangzik. Nem tudod konkrétan honnan a gyűrű, lehet esze ágában sem volt az előző barátnőjét megkérni.

Könnyen lehet, hogy csakis neked vette, de igy, ezzel a gondolatsorral nem hogy a saját álom leánykérésed, de az övét is elrontod.

Megkérnék valakit és nyammogna a gyűrű miatt egy olyan inkoddal, ami 99%-ban az agyában született... hú de elrontaná a helyzetet!

Szerintem ne vágd magad alatt a fát...


Ha nagyon meg akarsz nyugodni, esetleg kérd meg, hogy kérje mg a kezed, de a gyűrűt utána közösen válasszátok ki. Akkor biztos lehetsz, hogy az a tied, de szerintem csak túlagyalod a sztorit. Az előző barátom a saját pecsétgyűrűjével kért meg és marhára nem számitott, hogy nem egy drágaköves női gyűrű. Az, hogy nem vagyunk együtt meg teljesen más okból történt.

2017. ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Férfi vagyok és most nagyon őszinte leszek hozzád Kérdező!

Ha nekem elővezetnél egy ilyen fantazmagóriát, azonnal törölném az eljegyzés gondolatát is, mert elgondolkoznék.

Elgondolkoznék, hogy akarok e egész életemben, minden cselekedetemről elmagyarázkodni valakinek, valakit mindig győzködni valamiről, valakinek az indokolatlan gyanakvását eloszlatni, mert az éppen megint játssza a nagy kombinátort.

Mit érdekel téged, hogy honnan van a gyűrű?

A lényeg az, hogyha tartod a szád, a te ujjadra kerül!

Sokat kell még tanulnod!

2017. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlliheged egy kicsit...de elő lehet hozni burkoltan, finoman is a témát...de azt is gondold végig, ha nem igazak a sejtéseid, nagyon meg tudod bántani adott esetben a párodat, és lehet, hogy elgondolkozik dolgokon...
2017. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne bonyolítsd az életed fölösleges dolgokkal.

Téged fog eljegyezni, a többi nem számít.

2017. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Konkrétan tudod, hogy az előző barátnőjét, esetleg barátnőit el akarta jegyezni?

Mert akkor ebben a dologban nem az a probléma, hogy azzal a gyűrűvel, vagy nem azzal a gyűrűvel, hanem az, hogy olyan pasid van, aki eddig mindenkit el akart jegyezni, aki megfordult az ágyában és ezért komolytalan ember.

Ha viszont még abban sem vagy biztos, hogy az előzőt el akarta jegyezni, de mégis piszkálnád ezzel, akkor tényleg csak magadnak fogsz ártani.

2017. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!