Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ez jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet megkérni barátnőm kezét?

Figyelt kérdés

Tervezgetem,hogy felteszem a nagy kérdést a szerelmemnek!

Amit tudni kell róla,hogy nem szereti a nagy felhajtásokat vannak konkrét időpontok amiket még a kapcsolatunk elején mondott,hogy akkor ne kérjem meg a kezét és én megjegyeztem(szülinap,névnap,Valentin nap,karácsony) szóval ő úgy gondolja,hogy egy semleges napon váratlan legyen.

Na én kitaláltam erre valamit.

Szeretünk wellnessezni,éttermekbe járni vacsizni,de itt most a wellnessen van a hangsúly mégpedig azért mert úgy tervezem,hogy a wellnessen megérkezünk kipakolunk aztán úgyis elmegyünk szétnézni a szállodában,hotelban és este vacsora előtt én már lebeszélve a szálloda dolgozóival hogy valahová legyen elrejtve egy csokor gyönyörű virág amit kedvesem nem fog látni mit sem sejtve semmiről.Fürdés,felöltözés a vacsorához és mielőtt indulnánk vacsorázni én mondanék neki egy szép verset,kedves szavakat elővenném a virágot letérdelnék megkérném a kezét.Aztán elmennénk vacsorázni és ott egy pezsgővel ünnepelni tovább aztán reggel már mint menyasszony,vőlegény ébrednénk folytetva a wellnessezést és úgy töltenénk el a maradék napjainkat ott.Vagy ugyan ez a felvonás csak fordítva először vacsi aztán a szobába érkezve megkérni a kezét és vennék egy pezsgőt a vacsoránál amit elvinnénk magunkal a szobába,és ott ünnepelnénk tovább.Jó ötlet egyáltalán valamelyik variáció szerintetek?És ha igen melyik lenne a jobb?De mindenképp ilyen kettesben szeretném megkérni a kezét mert nem szereti a nagy felhajtásokat.



2017. ápr. 24. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vacsi előtt kérd meg a kezét.:)
2017. ápr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem a felhajtásokat és a fent említett ünnepeket sem szeretném összeköti az előjegyzéssel.

Én örülnék egy ilyen eljegyzésnek. Inkább vacsora előtt tenném meg és akkor lehet ünnepelni pezsgővel pl.

De akár egy séta közben is nagyon tetszene egy ilyen nyaralás alkalmával. (Pl ha van tópart, erdő vagy valami csendes rész. Mi Lillafüreden voltunk nem régen ott ha elmentek sétálni nincs nagy tömeg, szóval nem egy város közepén vagy ahol mindenki látja)

Nekem talán a természetben tetszene a legjobban, de mindenki más és persze örülnék a hotelszobának is.

2017. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez klassz ötlet és figyelmes is. Nekem is a vacsi előtti variáció tetszik jobban. Vacsi alatt már túl ideges lennél, lebuknál vagy ilyesmi. Nem akarna még felmenni a szobába vacsi után vagy bármi ilyesmi.


Szóval vacsi előtt :)

2017. ápr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kettesben.


A felhajtás nem a nőről szól, hanem arról, hogy a pasi produkálja magát, tetszeleg a közönség előtt.


A kettesben történő leánykérés pedig a nőről szól.

2017. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,tudom én megkérném a kezét 10000ember előtt is! Nekem ez nem okozna problémát,de tiszteletbe tartom azt hogy ő hogyan képzeli el és nem úgy hogy produkálom magam sok sok ember előtt mert Ő érezné magát kellemetlenül.De azért köszi!
2017. ápr. 24. 15:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A felhajtást én sem szeretem (nő vagyok). De amúgy nekem már ez is sok lenne. Nem tetszik sem az ilyen virágcsokros, sem a letérdelős mutatvány, a vers meg pláne nem. Nekem az lenne az ideális, ha valami szép helyen csak megkérdezné a párom, hogy mivel ő sokat gondolkozott már ezen és én mit szólok, összeházasodunk-e. Semmi letérdelés, semmi gyűrű, semmi vers, lufi, sütibe rejtett üzenet, stb.

Viszont ez csak az én véleményem. A barátnődet te ismered.

2017. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene :) Sok boldogságot.
2017. ápr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Én a világbol kirohannék, nekem már ez is tul nyálas, bocs. :)


De ha a barátnödnek ok, akkor hajrá :)

2017. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vacsi előtt, de ha szeret mindegy lesz neki. Sok boldogságot kívánok! Hosszú éveket együtt szeretetben!
2017. ápr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!