Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A következő a helyzet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Purdygirl99 kérdése:

A következő a helyzet a vőlegényemmel. Megkérte a kezemet, jegyesek vagyunk, de esküvőt kb 4 év múlva szeretnénk. Az eljegyzési ceremóniát majd az esküvő előtti évben kell metartanunk?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 25. 18:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Milyen eljegyzesi ceremoniat? Eljegyeztetek egymast, kesz. Ha akartok most igyatok meg egy pezsgot a szulokkel, baratokkal. 4 ev mulva mar nem sok ertelme lesz.
2017. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam még eljegyzési ceremóniáról. Nekünk nem volt, hacsak az nem számít annak, hogy koccintottunk egyet a családdal.
2017. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nahh, várj! A 99 ugye nem 1999-et,mint születési dátumot jelet a nevedben?
2017. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tévedek (szólj, ha mégis) te arra gondolsz eljegyzési ceremónia alatt, amikor a pár bulit tart a családjaikkal együtt, és bejelentik az eljegyzést, esetleg ott a család előtt is történik lányérés, vagy csak kajáltok, iszogattok. Ezt nem kötelező tartani, nem kell, csak választható opció.

Ha akartok tartotok, ha nem akkor nem. Ismerősömék fél évvel esküvő előtt tartották, de náluk ott akkor volt a lánykérés is. Előtte csak megbeszélték, hogy szeretnének összeházasodni.

Nálunk pl csak lánykérés volt, és 17 hónapra rá volt esküvő. Mi nem akartunk eljegyzési bulit tartani.


Ha csak kb 4 év múlva akartok házasodni akkor még minek volt eljegyzés? Kicsit komolytalan ez így, hogy nincs ennél határozottabb elképzelésetek, konkrétabb időpont.

2017. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
nézzétek valaki gyerekkel akarja megfogni a másikat, valaki közös háziállattal, meg van akkor ez....4 évnyire tervezett jegyességi időszak nekem kicsit olyan benyomást kelt hogy "stipi stopi ezennel most lefoglaltam ezt a csajt, aki beleköp a levesembe az egy aljadék...de nekem már nincs mit bizonyítanom hisz igent mondott már így hogy jó időzítéssel megkértem..."
2017. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
8%
#5: Ja, tök logikus, hogy négy év az hosszú egy jegyességre amit egy (remélhetőleg) 30+ évig tartó házasság követ. Van még ilyen jó sztorid? Mesélsz még?
2017. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

pontosan te mit akarsz mondani? hogy bevett gyakorlat 4 év jegyesség amely időszak napjainkban azzal telik hogy szervezik az esküvőt és készülnek az egybekelésre?nem tudom hány éves vagy kommentelőtárs, dolgozol?pl a próbaidő legtöbb helyen fél év....azalatt indokolás nélkül kirúghatnak meg ugye fel lehet mondani igaz.....ha neked 4 év próbaidőt kötnének ki akkor az aztán tényleg azt jelenti hogy "bizalom a tetőfokon"......persze nem tudjuk a körülményeket, felvetették hogy esetleg még kifejezetten fiatalok az is közrejátszhat...

de szerintem itt "versenykorlátozás" van csak a pasi részéről:nekem is van egy ismerősöm aki 3-4 hónap után eljegyzett már több csajt mert akkor még rózsaszín minden és a környezet is jobban lehurrogja azt aki megkörnyékez egy menyasszonyt mint azt aki csak tudtára adja a mezei barátnőnek hogy minden kategóriában jobb parti a vőlegényénél

2017. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
...akarom mondani barátjánál.
2017. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
61%

Van ilyen, hogy eljegyzési ceremónia? Manapság? Én utoljára a múlt századokról szóló regényekben olvastam ilyet 😂 Szóval passz... tölts fel egy képet fb-ra, az nem elég? 😆

Nem korai még egy kicsit amúgy? Meg így, hogy 4 év múlva terveznétek esküvőt... komolytalan az egész. Mondjuk könnyebb "felbontani", mint egy házasságot, szóval véletlenül sem azt javasolnám ezzel, hogy menj férjhez 18 évesen, mert az azért elég nagy butaság lenne.

2017. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Van egy vallasos lany ismerosom.

Naluk ugy zajlott az eljegyzes, hogy a baratja elkerte a lany kezet az apjatol.

Megkerte a lany kezet.

Azon a heten hetvegen osszeult a ket csalad es a srac a rokonsag elott is megkerte a kezet es felhuzta a gyurut a lany ujjara.

1 honap mulva pedig szakitottak.


end of story

2017. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!