Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiúk, mit éreztek, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit éreztek, mikor eszetekbe jut hogy el szeretnétek jegyezni a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

2017. máj. 2. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

Az,hogy "game over".

[link]

2017. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Minek akarja a Patás eljegyezni ezt a Rozit, hisz olyan ronda, hogy jegyzés nélkül is megismeri, míg szeme lesz.
2017. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerinted mit érzek hogy el akarom jegyezni, de nem is a barátnőm? Magam sem tudom...
2017. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Szerelmet?


Nekem mondjuk nincs barátnőm, de lenne kit eljegyezni.

2017. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Idegességet, streszt, felesleges papírmunkát, és ami a legrosszabb, azt érzem, hogy csak felhasznál erre az egészre. Korlátozni fog majd a szabadságomban, stb.
2017. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BlackSword ***** válasza:
79%
Hogy mekkora egy barom vagyok, de őt akarom, ő kell...
2017. máj. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok, de szerintem nem olyan nehéz elképzelni, mit érez a másik, ha el akar jegyezni (magától, nem nyomás hatására). Nyilván mély szerelmet, bizalmat, és azt, hogy egész életében minden reggel a másik mellett akar felkelni. Ezt pedig szeretné a párja, és a világ felé is egyértelművé tenni.
2017. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Félelmet.
2017. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Azt éreztem amit most is, lassan 6 év házasság után, hogy ő a mindenem, ő egy nagyon különleges nő, akit nekem teremtettek. Azt, hogy szerelmes vagyok belé, szeretem, és vele akarom leélni az életem. Azt akartam, hogy ne csak a barátnőm legyen, hanem a feleségem, és én a férje, hogy a törvény előtt is egy család legyünk. Nem bonyolult.


Akit a félelmei irányítanak, annak nem elég erősek az érzelmei.

2017. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azt hogy a kapcsolatunk még túl fiatal ehhez (fél év) de már annyira szeretném megkérni a kezét plusz azon agyalok, hogy hogyan lehetne ezt a legjobban, legszebben és romantikusabban megtenni. Nincs bennem félelem :)

22/F

2017. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!