Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkérnéd a kezét úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérnéd a kezét úgy, hogy nem minden tökéletes?

Figyelt kérdés
Megvan a stabil háttér, saját lakás, autók, jól fizető biztos munkahely, jól működő párkapcsolat (együttéléssel), és már hónapok óta úgy érzed, meg szeretnéd kérni a kezét, de mikor meg akartad kérni a kezét, pont akkor történt egy trauma a barátnőddel, ezért azóta sem történt meg a lánykérés. A lány még mindig nem jött ki teljesen belőle. Életvidám, meg minden, csak nem tudott visszatérni a trauma előtti életéhez, ami azt jelenti, hogy most a szüleinél élünk, mert nem tud visszaköltözni velem a saját lakásomba (lakásunkba :)), és munkája sincs, bár már dolgozik rajta. Biztos vagyok benne, hogy menni fog neki, csak az a kérdés, hogy pár hónapon belül, vagy mondjuk 1 év múlva. A munka nem érdekes, mert két személy fizetésével felér az enyém, meg legalább mindig takarít, mos, főz-süt rám, úgyhogy inkább csak az probléma, hogy nem tudunk kettesben élni a lakásomban egyelőre. Mit gondoltok, várjak, amíg sikerül visszaköltöznünk (ami lehet, hogy még 1 év), vagy jegyezzem el most? Az esküvőt én szívesen tartanám már jövőre.
2017. máj. 9. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem támogasd és segítsd inkább, ezt meg halaszd el
2017. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kerd meg hetfo reggel kocosan pizsamaba egy rozsaval

Lanyletes sokat jelent ne halogasd

2017. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi történt?

Miért nem tudtok együtt lakni?

2017. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Történt vele valami, ami miatt szorong
2017. máj. 9. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudnod a trauma nagyságát, ez ismeretlenül nehéz. Ha "csak" annyi a baj, hogy nem kettesben éltek, akkor én megkérném a kezét. Hátha az is segít az állapotán.
2017. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!