Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elmondhatom neki, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondhatom neki, hogy milyen lánykérésre vágyom, vagy az követelőzés?

Figyelt kérdés

Már beszéltünk az eljegyzésről, általában ő hozta fel a témát, puhatolózott, mi a véleményem róla, nem tartom-e még korainak, én pedig pozitívan reagáltam, mert örülnék neki, ha megkérne. Még a kapcsolatunk elején szóba került az is, milyen lánykérésre vágyom, és mondtam, hogy kislánykori vágyam, hogy álomszerű, gyönyörű lánykérésem legyen. A páromnak jó a szervezőkészsége, kreatív, tehát gondolom, hogy valami szuper lánykérést dolgoz majd ki nekem, DE nem hiszem, hogy tudja, mire vágyom igazán, mert ezt így nem mondtam neki... Én nem szeretek a középpontban lenni, és nagyközönség előtt szerepelni sem, de azon a napon mégis szeretnék. Nem tudom, miért, de mindig így képzeltem el, és ha egy hétköznap délután kérne meg kettesben otthon a kanapén ülve, nem lenne olyan kifogástalan a boldogságom, mint ez esetben, mert tudni fogom, nem fog már beteljesülni kislánykori álomlánykérésem, mert életem nagy Ő-je nem úgy kérte meg a kezemet, ahogy szerettem volna.

Kérdésem, hogy elmondhatom neki, mesélhetek neki e vágyamról, vagy az úgy követelőzés lenne részemről? Így is, úgy is megszervezett lánykérésem lesz, tudom, hogy tenni fog érte, csak nem tudja, hogy pontosan milyenre vágyom...


2017. máj. 15. 11:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%

Valójában mi a fontos neked? Hogy vele legyél és ő kérje meg a kezed, vagy hogy megvillanthasd a világnak az "álmaid lánykérését"?


Szerintem elmebaj ez a pörgés a lánykérésen.

2017. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el lehet ezt úgy is mondani, hogy nem követelő. Mint ahogy azt is, hogy milyen stílusú gyűrű az, ami tetszik :) Ezzel csak segítesz a párodnak, ha már ő is felhozta ezt a témát, szerintem simán beszélhettek erről, főleg, ha téged nem zavarna, hogy úgy nem lesz a "milyensége" majd megkepetés neked
2017. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
57%
1.: miért ne vágyhatna erre valaki? Nem értem, miért kötnek bele sokat ebbe és vonják le emiatt azt a következtetést, hogy a lánynak csak a lánykérés kell és igazából jem szereti a párját. Nem kell egyből elkönyvelni valakit. Ez igenis egy nagy pillanat, egy emlékezetea esemény. Ha valaki erre vágyik, miért ne? Ne legyél savanyúuborka.
2017. máj. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

Oké, értem, hogy vágyik rá, de azért ez nekem kicsit meredek:


"ha egy hétköznap délután kérne meg kettesben otthon a kanapén ülve, nem lenne olyan kifogástalan a boldogságom"



A másik ami nekem elgondolkodtató:


"nem tudja, hogy pontosan milyenre vágyom..."


Most akkor egy adott lánykérési szcenárió kell? Hol van itt a párja? Az ő igényei? Az ő vágyai? Az ő ötlete? A férfinak akkor mindössze az a dolga az eljegyzés során, hogy teljesítse hajszálpontosan a lány által megtervezett, elvárt körülményeket? Biztos, hogy ez egy kiegyensúlyozott kapcsolat jele? A lányt miért nem érdekli, mi az, amit az ő párja szívből tud/akar adni, ami NEKI eszébe jutott volna? Miért akar belőle puszta "végrehajtót" csinálni?


Nekem meg attól lenne hiányérzetem, hogy sosem derülne ki, hogyan kérne meg az, akit szeretek...

2017. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
18%
4.: szerintem meg mások vagytok és nem kell azért valakinek a kapcsolatát megkérsőjelezmi, mert neki erről az eseményről konkrét vágyai vannak :)
2017. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

5, akkor rövidítek és a válaszra szorítkozom, minden egyéb megfontolás és felvetés nélkül:


"Igen, követelőzés."

2017. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
6%
6.: szerintem meg nem követelőzés, ha valaki elmondja, mit szeretne. Mi is mindig elmondjuk a párommal egymásnak, milyen ajándék lenne hasznos és így mindketten őszintén tudunk örülni, mert nem egy huszadik haszontalan dolgot adunk.
2017. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

7, őrjítő vagy, de tessék, jó napom van, kiszolgálom az igényeidet:


"Igen, szerintem követelőzés."

2017. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
2%

8.: nem én vagyok az őrjítő, csak te vagy savanyúuborka, aki szerint attól jó egy kapcsolat, ha senkinek sincsenek a másik irányába elvárásai :) pedig tökéletes kapcsolat csak a mesékben van anélkül, hogy tenni kelljen érte.

Tudod ahhoz, hogy mindkét fél boldog legyen, kommunikálni kell és bizony néha elmondani, hogy mire vágyunk.

2017. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
Elmondhatod, de én elég nevetségesnek tartanám, hogy egy felnőtt férfinak a te kislánykori álmaidhoz kelljen igazodni. Tudom, hogy kislányként mindenki hercegnő, de már nem vagy az. Nőj fel.
2017. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!