Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El szeretném jegyezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretném jegyezni a kedvesemet a nyáron a 2. évfordulónk napján, miként kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Mit szokás ilyenkor kèrdezni, hogy ,,hozzám jössz felesègül'' vagy mit? Mert esküvő az majd akkor lesz amikor már vègzett a fősulival- tehàt mèg 3 èv tuti...

#eljegyzés #házasság #beisvagyoktojva:D
2017. máj. 22. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Letérdelsz. "Leszel a feleségem?". Igent mond, és felhúzod a gyűrűt.
2017. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy a szavak embere elég az is hogy előveszel egy gyűrűt és mondjuk ha tradicionális akarsz lenni le is térdelsz mellé, így elég egyértelmű lesz, hogy mi a kérdés. Azt később majd megbeszélitek, hogy mikor és hogy lesz az esküvő.
2017. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ne az évfordulón. szerintem sokkal jobb az ha váratlan. azért az sokkal váratlanabb ha egy random héten egy random kedden megkéred. Legalább lesz ennek egy külön napja. Amúgy ja, az jó hogy hozzám jössz feleségül? Vagy kisebb körítéssel a szeretlek (stb. stb.) veled szeretném leélni az életem (stb. ezt te tudod mit akarsz végülis vele) és utána a hozzám jössz feleségül dolog.. talan akkor azért meghatóbb vagy nem tudom, nekem így volt, rohadtul vártam a karácsonyt a névnapomat az évfordulót de vagy 2 éven át, hogy hátha.

Tavaly karira ollót kaptam a páromtól (fodrász vagyok) és utána egy vitatkozás során az arcába is vágtam hogy előbb kellene levágnom, a "hülye ollóval" az ujjaim minthogy kapjak tőle gyűrűt mert állandóan csak a szája jár de nem lép. (tökre bántam/bánom) és akkor egy tök snassz napon megkérte a kezem :D lehet nem csillagfényben meg nem rózsaszirmokban de imádjuk egymást és én egyáltalán nem számítottam erre. Ő meg élvezte (azért ez gonoszka dolog) hogy én már várom ezt. 7 éve vagyunk amúgy együtt.

2017. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem fölösleges az eljegyzés úgy, hogy még belátható időn belül nem lesz házasság...

Amúgy meg én nőként a falra mászom az ilyen kövesgyűrűs-letérdelős produkciókon. Az lenne az ideális, ha a másik elmondaná, hogy úgy érzi, hogy megtalálta azt a nőt, akit keresett és szeretné, ha a felesége lennék. Ennyi. De másnál meg alap dolog a letérdelős, virágsziromhintés... Neked kell tudnod, hogy milyen a barátnőd.

2017. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszaitok!

Másodszor, azèrt szeretnèm eljegyezni, mert ősszel ki kell mennie nèmetországba pár hónapra tanulni, ès szeretnèm ha èreznè, hogy valóban várni fogok rá, ès megerősíteni a bizalmunkat.

2017. máj. 23. 07:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
:) akkor hajrá!
2017. máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

nem bántásból, de amikor ilyen kérdéseket olvasok, azért elgondolkozom.


akinek lövése sincs arról, hogyan kérje meg a párja kezét, az vajon mennyire intelligens és érett személyiség??


még akkor is tudnod kéne, ha most kérsz meg először vkit, és én ezt lány létemre is tudom, pedig sosem kértek meg.


de az ember szociokulturális hátteréhez jó esetben ez hozzátartozik: irodalmi, filmes, popkulturális ismereteim vannak erről, és ismerőseim elbeszélései, akik már átsestek rajta, plusz a józan ész, hogy ilyenkor mit kéne kommunikálni.


nincsenek kőbe vésett szabályok, nem valami egyenszöveget kell felmondani, hanem az érzéseidről kell beszélned, és kifejezned, hogy vele szeretnéd leélni az életedet.


ha ehhez neked a gyakori.hu kell, szerintem irtó gáz.

2017. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Ne az évfordulón, az olyan elcsépelt, inkább egy random hétvégén, vagy random kirándulás alkalmával. :)


Egyébként letérdelsz elé - vagy nem, nem muszáj - és megkérdezed.

2017. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!