Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 1 év után eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után eljegyzés?

Figyelt kérdés
Nem gáz,ha 1 év után megkérném a barátnőm kezét.
2017. máj. 24. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Együtt is éltetek? Mert azért x időt nem árt, hogy tudd, milyen embert veszel el :)


Amúgy nem gáz, ahogy érzed.

2017. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Embere válogatja, ki hogy érzi, nekem korai lenne. Az emberek az első 6-9 hónapig nagyon jól tudják rejteni/titkolni a teljes személyiségüket. A "rosszabb színészek" kevesebb ideig, hamarabb meg lehet ismerni őket, a jobbakhoz pedig több idő kell.


33F

2017. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsit korainak éreztem, de igent mondtam. A jegyességünk viszont hosszú, már 1 éve tart, de még 1 évig semmiképp sem tudunk esküvőt tartani.

28/n

2017. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezni. Nagyon egyéni, hogy kinek korai, és kinek nem. Nekünk jóval hamarabb megvolt az eljegyzés, és nem volt korai. Neked kell tudnod, te ismered a barátnődet, hogy ő mit érez, mik a tervei veled, mennyire veszi komolyan a kapcsolatot stb...
2017. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A nicknevedben lévő 95-ből következtetve 22éves vagy.

Hány éves a lány? Mióta vagytok együtt? Volt előtte kapcsolatotok? Együtt éltek? Mindketten dolgoztok?

Eljegyzés után 1-3éven belül tudnátok esküvőt tartani? Különben nem sok értelme van, még inkább gyerekessé tesz ez a dolgot, nem stipi-stopira való és időhúzásra.

Én azt mondom hogy akkor érdemes megtenni ha egyeznek a tervek, tudtok kommunikálni bármiről, nagyobb vitákat megoldani, együtt is éltek és önállóan eltartjátok magatokat kb 1éve már. Akkor lehet ilyenen gondolkodni, mert lakva, saját lábon állva ismerszik meg az ember.

Viszont ha te gáznak érzed akkor érdemes leülni beszélgetni, valamint magadban is elgondolkodni hogy mik a terveid, milyen ez a kapcsolat.

2017. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, akkor, ha együtt is éltek már. Ha nem, akkor elég nevetséges. Ha még nem akartok lagzit rögtön akkor eljegyezheted. Mi például három évig voltunk jegyesek. Jó most erre is mondhatja valaki, hogy akkor minek, de nekünk jó volt így és együtt is éltünk előtte.
2017. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Régebben megházasodni sem akartam. Aztán jött valaki, aki felforgatta a világomat, és kb. másfél év múlva már az esküvő is megvolt.

Igaz, mindkettőnknek volt régebben többéves kapcsolata, szóval azért bizonyos élettapasztalattal és önismerettel vágtunk bele a dologba.

2017. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En kevesebb mint egy ev elott igent mondtam, es egy ev utan par honappal el is vett. Egyutt is eltunk, sot nagyon sokszor napokig, hetekig "ossze voltunk zarva 0-24ben (kamionozik, elvitt magaval) ugyh tudjuk milyen a masik :) nala ereztem hogy ez most tenyleg mas, eletem legjobb dontese volt :)
2017. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!