Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezek után megmondanád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után megmondanád a párodnak, hogy inkább ne jegyezzen el?

Figyelt kérdés
Múlt héten volt a 3. évfordulónk (együtt élünk, 25 fölöttiek vagyunk). Többször szóba került az eljegyzés, állítása szerint benne is lett volna de mindig mondta hogy majd egyszer, ha úgy érzi. Én már 1 éve nagyon vártam, minden jeles ünnepen abban reménykedtem hogy na most. A harmadik évfordulónkkal voltam úgy hogy ha most nem, akkor soha. Sajnos az ünnepek után mindig a fejéhez vágtam hogy még arra se vagy képes hogy egy gyűrűvel meglepj, elismerem, hisztiztem, tudom nem szép, de ha ideges vagyok nem tudom magamban tartani. Most, a 3. évfordulón sem történt semmi, kicsíptem magam itthonra, főztem egy különleges ételt. Semmi nem történt. Este elalvás előtt megint kicsaptam a balhét. Nem mondott semmit. Elmeséltem a nővéremnek hogy mi volt, ő meg elkezdett velem veszekedni, hogy miért nem vagyok türelmesebb, elmondta neki a párom hogy megfog kérni, de nem ünnepnapon meg évfordulón mert tudja hogy akkorra várom. Azért a harmadik évforduló csak egy szép dátum lett volna nem? Vagy én gondolom rosszul? Lassan két hete ezen kattogok és úgy érzem, már jobb lenne ha nem is történne meg. Elegem van hogy én könyörgök. Megmondjam neki, hogy felejtse el ha véletlen meg is tette volna? 27/N
2017. máj. 26. 15:54
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
78%
Én is úgy érzem jobb lenne ha meg sem történne,remélem a pasi is feléri ésszel és max a lukadért tart meg a továbbiakban amíg nem talál valaki jobbat.
2017. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
84%

Te hülye vagy. Szakíts a pasival az ő érdekében, hogy találhasson egy normális csajt.

30N

2017. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
93%

Jó úton haladsz efelé, hogy elmenjen a kedve az egésztől. De most komolyan, ezek után mégis milyen lesz az eljegyzés? Mintha kizsaroltad volna, egyáltalán nem lesz őszinte sem pedig romantikus.

Különben mit számít a gyűrű? Mivel leszel több, ha ott virít az ujjadon egy eljegyzési gyűrű? Összességében nem jelent semmit, akkor is bármikor elhagyhat, ha akar.

2017. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok hülye? Minden nőnek ez az álma, másokat fél-1 év után eljegyeznek, nem azt vártam el, de már 3 éve együtt vagyunk és másfél éve együtt is élünk.
2017. máj. 26. 15:58
 5/46 anonim ***** válasza:
86%

"Elmeséltem a nővéremnek hogy mi volt, ő meg elkezdett velem veszekedni, hogy miért nem vagyok türelmesebb, elmondta neki a párom hogy megfog kérni, de nem ünnepnapon meg évfordulón mert tudja hogy akkorra várom."


Itt a lényeg kérdező!! Máskor fog megkérni, mert tudja, hogy évfordulóra várod. Kérlek, légy türelemmel és ne hisztizz!

2017. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom a párodat,tényleg szerethet ha ezek után nem tett lapátra. Már bocsánat,de ő jegyez el téged nem? Akkor meg ő fog vele téged meglepni,kész. Mondta a nővérednek is,és te ezek után ezt képtelen vagy felfogni?!! MEG FOGJA KÉRNI A KEZED!!! De meg akar lepni vele...
2017. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
45%
4 évig voltam kapcsolatban egy ilyen pasival, mint te. Ha eddig nem kérte meg a kezed, akkor már nem is fogja.
2017. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
72%

A kérdező hisztije irritáló, és jó ok a szakításra, ez tény, de amúgy megértem. Én is hasonló szituban voltam, én nem tettem szóvá, csak szomorú voltam, hogy minden klappol és még sincs eljegyzés, de semmi baj. Majd biztos lesz, csak még várunk valamire.


Hát 4. évben végülis rájött, hogy ő amúgy nem is akar elköteleződni. Úgy egyáltalán. Egy felnőtt jól működő párkapcsolatban, ha konkrét eljegyzés nincs is, de azért valami sugallás kell legyen, hogy tart az egész valahova. Különben tényleg, hova is tart az egész...?

2017. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem rosszul gondolod. Így, ezzel a viselkedéseddel, az egész eljegyzés egy nagy stressz és elvész belőle minden szépség. Az ünnepnapon megkérésmeg nagyon sablonos és nyálas,fantáziátlan.

Tudod, hogy lesz lánykérés, most már lenyugodhatsz és értékelheted a párodat, meg hogy ilyen problémáid vannak mindössze.

2017. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
95%
Nokent mondom, ket sor olvasas utan mar az agyamban volt a ver a hisztidtol. Ferfikent bele sem merek gondolni. Minden tiszteletem a parode, hogy ezt turi evek ota, es meg ennek ellenere is egyszer el akarna jegyezni. Tudod, ki hallgatna ezt a hisztit egesz eleteben... most epp az eljegyzes, 5 ev mulva megint mas, amit epp nem tudsz magadban tartani, mert te eppen ideges vagy.
2017. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!