Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, nektek mikor kérték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mikor kérték meg a kezetek? Mióta voltatok együtt a párotokkal és hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, és néha már szóba-szóba jön, eléggé elkötelezettek vagyunk a másik iránt. Még nem élünk együtt, emiatt még biztos várat magár a lánykérés, de én már annyira várom és szeretném!:)

én most 22, párom 24 éves (tudom, hogy sokak szerint, jaj még fiatalok vagyunk, de pár éve most teljesen normális volt ilyen idősen, vagy fiatalabban eljegyezni egymást, házasdni, stb)


2017. jún. 11. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Nekem két év után kérte meg. Akkor voltam 23 éves. Több mint 6 éve együtt vagyunk...ebből egy évet külön. De azóta jobb, mint valaha. Kellett ez a szünet. Gyereket tervezünk, az esküvő meg ráér. Nekem nem annyira fontos még, és neki sem.


27N

2017. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
26 éves voltam, ő pedig 30. 4 éve voltunk kapcsoltaban, 1,5 évet pedig együtt. Korábban is lehetett volna, készen álltunk rá. Viszont nem sok értelme van évekig jegyben járni.
2017. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Tavaly kért meg, akkor én 20 voltam, ő 28. Idén nyáron lesz az esküvőnk.
2017. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen, 5 év után kérte meg a kezem. Ebből 3 éve együtt is éltünk. Nyáron lesz a lagzink, decemberben nászút aztán babát szeretnénk.
2017. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 éve vagyunk együtt, és 3 éve együtt is élünk. Én 22, ő 25 éves és most nyáron kérte meg a kezem :)
2018. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!