Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vajon a férfiak értenének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a férfiak értenének ezekből a jelekből? Legyen eljegyzés!

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, több mint 2 éve együtt élünk. Régebben párszor beszélgettünk eljegyzésről, esküvőről (ő is szeretne meg én is). De mostanság mintha elfelejtette volna ezeket...

Szerintetek néhány elejtett mondatból eszébe jutna? Pl "jajj facen làttam hogy xy-nak most volt az esküvője", vagy pl mondanám neki hogy nézzük meg ezt a filmet (amiben esküvő van) és akkor is mondanám hogy "imádom az esküvőket". Vagy valami ilyesmi.

A pasik értenék a célzàst vajon?

Szemtől szembe nem akarom neki mondani, mert az olyan mintha èn könyörögném ki.

23/N, pàrom 26/F


2017. jún. 11. 16:54
1 2
 1/13 Költőnő? ***** válasza:
84%
Már megint a játszma... azt miért nem lehet pl neki mondani, hogy mondd szívem régebben beszélgettünk erről és szeretném tudni, hogy változott e a véleményed, mert sztem megérett rá a kapcsolatunk. Vagy vmi hasonló. Az emberek nem gondolatolvasók, a férfiak pláne. Két ember közt a legrövidebb út az egyenes.
2017. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a célzásokkal semmire se mész. Sose jött be, nem ő lesz a szent kivétel. Vagy megmondod neki, vagy soha nem fog rágondolni, ha nem esik útba.
2017. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, értik a célzást (ha van eszük), de nem szeretik.

Ha olyan fontos neki az lejegyzés és az esküvő, akkor szólni fog. Ha meg nem, akkor...nem. Ennyi.

2017. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket akarnátok már mostanhoz képest maximum 2-3 éven belül?


Mert ha nem, akkor semmi értelme ennek a játeknak amúgy sem.

2017. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a dolgokat őszintén megbeszélni. Főleg, hogy mindketten szeretnétek. A célozgatásnak semmi értelme, nem egy "apróságról" van szó, hogy hátha veszi a lapot.
2017. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Aztan, amikor gyereket akarsz, azt majd a "Nicsak, ki beszel!"-bol kell majd megtudnia szerencsetlennek? :D
2017. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Ilyet nem felejt el az ember!

Csak annyi csupán, hogy vagy akarja vagy nem. Ezek szerint nem. (legalább is most biztos)

2017. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

6


??


Az emberek nem tudnak együttelni 5-10 éveket párban, gyerekvállalás nélkül.

A legtöbb embernek az életben a mindennapi élvezetek hajszolásán túl a legnagyobb befektetése a gyerekvállalás.


Kortól függetlenül számold össze azokat a párokat, akik már együtt vannak 10 éve legalább. Most nézd meg, hogy az ilyenekben mennyiben van és nincs gyerek.

2017. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kár ilyenbe belemenni, úgysem fogja megkérni a kezed amíg ő nem akarja. Én nem így szarakodtam, mondtam neki h szerintem ideje volna megkérnie a kezem, mert 4 éve vagyunk együtt, blabla. Gondolhatod mennyire megkérte.. majd amikor már én is elfelejtettem, akkor megkérdte, mert ő akkor szánta el magát, akkor érezte hogy velem akarja.
2017. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, ez a viselkedés elég gyerekesen hangzik. Én annak örülnék a legjobban ha akkor kérné meg a kezem amikor ő szeretné, és akkor amikor késznek érzi rá magát.

Ha úgy érzed hogy kölcsönösen szeretitek egymást, és csak együtt tudjátok elképzelni az életet, akkor az az 1-2 év már igazán nem számít.

2017. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!