Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 25/L vagyok,6 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25/L vagyok,6 éve vagyunk együtt a párommal. A szüleim nem engedélyezik az eljegyzést! Ki akarnak tagadni, ha hozzámegyek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve, most hogyan válasszak a szüleim és a párom között? Igen, volt pár vita köztük, de ilyen miatt tönkretennék az életem? Szeretem a párom, és a szüleim is. Egy hajszál választ el az eljegyzéstől, és nem akarnak hallani sem róla, azt mondták, ha megteszem, soha többet nem állnak velem szóba.

2017. jún. 12. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
azt válaszd akinek szted igaza van.
2017. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy megossz velünk olyan lényegtelen információkat mint hogy mi a bajuk a szüleidnek a vőlegényeddel...
2017. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Roma a parod?
2017. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem roma. Magyar. De gondoltam, hogy valaki meg fogja kérdezni.
2017. jún. 12. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

1. nyilván okkal tiltanának (pl. mert cigány)

2. nincs rá okuk, ez esetben viszont nyugodtan cselekedj belátásod szerint

3. felnőtt ember vagy, meddig akarod tűrni, hogy zsaroljanak?

2017. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a problémája a szüleidnek a barátoddal ?

Ez a zsarolás felettébb gusztustalan.

Ne hagyd magad !!!!!!!!

Menj bele az eljegyzésbe,ha jól megvagy az emberrel,a szüleid meg idővel úgyis belátják,hogy hibáztak.

Ha nem?

Ide tudnék valami durvát írni,de inkább nem teszzem.

Nagylány vagy már :)

2017. jún. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a problematika aranyanyám? Legalább egy dolgot idekarcolhattál volna, amiből kikövetkeztethetnénk a szülőid ellenvéleményét.
2017. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellene nőnöd és nem engedni a szüleid undorító zsarolàsànak. Hogy jogosan tiltanak a pasidtól az a jövő zenéje... Tudni kellene mi ellene a kifogàsuk. Ha pl ver téged vagy tudomásuk van a hűtlenségéről, esetleg valami függősége van, megértem hogy védeni akarnak. De sajnos max kéretlen tanàcsot adhatnak és megszakítjàk veled a kapcsolatot. Dönteni neked kell. Én ilyen helyzetben a pàromat vàlasztanàm. Sosem tűrném az érzelmi zsarolàst.
2017. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vagy...azt csinálsz, amit akarsz nem? állj ki magadért, amit te látsz jónak.

a neten nem fognak totál tanácsot adni, mert senki sincs a helyedben.

2017. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!