Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 22 éves baratnőmnek szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrew2010 kérdése:

22 éves baratnőmnek szeretnék gyűrűt venni de nem tudom a méretét másik gyűrűjét nem tudom elvenni találomra kéne a mérete?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 08:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Vegyél valamilyent és kicserélitek, ha nem jó a méret. Egyébként az ékszerészek fel vannak készülve. Ha nagyjából leírod milyen az ujja mérete fognak tudni segíteni.


illetve utólag lehet tágítani és szűkíteni is, ha nem nézted el nagyon a méretet.

2017. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Esetleg mérd össze te ujjadat az övével, hogy melyik az, ami kb olyasmi vastagságú, vagy kb. mennyivel vékonyabb az övé
2017. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mosogatáskor nem veszi le a gyűrűt? Mert akkor el bírnád venni tőle.
2017. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami ötletes szöveggel próbáld fel az ujjadra és jegyezd meg, meddig ment rád.
2017. jún. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5 ösé jó ötlet!
2017. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

1, kerd meg anyukajat v kozos baratot h segitsen elcsorni a gyurut:) az is jo ha a hata mogott korbe tudjak rajzolni, onnantol mar sima ugyed van

2, vannak azok a jatekautomatak, amiben van gyuru is:) jatekbol kerd meg azzal a kezet egy jo pillanatban es figyeld mennyire nagy ra.

3, V 'talalj' egy olcso gyurut neki, vmi kezmuvesvasaron, h ra gondoltal:) s mar meg is van a meret!:)

4, ha egyutt foztok, esztek vmi csinalj vmi olyat amivel osszekoszolos a gyurujet:) borisd ra a fagyit v ilyesmi. H muszaj legyen levennie letakaritani. Te meg segitokeszen letakaritod:) ha jol benyomod a borodbe a gyurut a kezfejeden, egy kicsit meg nyomot hagy h at tudd rajzolni

Mas nem jut eszembe

2017. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Gondolom 24 órában nincs a kezén. Amikor nem figyel, egy darab cérnával is lemérheted a gyűrűt.
2017. jún. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anna312 válasza:
én tolómérővel mértme le, és jó lett. ha beütöd a neten, hogy gyűrű méretek, ngyából pontosítani tudod a méretet. én most rendeltem 4 db gyűrűt és mindegyik jó lett.
2017. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vigyázz a gyűrűvásárlással! Főleg a jegygyűrű becsapós. Az csak egy szelet abból a csőből amibe belehúztak... :-))
2017. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Imrici válasza:

Igaza van az előttem szólónak. a jegygyűrűt már nekünk is bővíteni kellett.

A cső hossza egyébként végtelen...

2017. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!