Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért jegyzett el, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jegyzett el, ha nem akar elvenni?

Figyelt kérdés

A barátom másfél éve eljegyzett. Nagy meglepetés volt, mivel előtte csak célozgatott rá, hogy majd egyszer... és én nem is erőltettem, mert még korainak tartottam. Mindig ő hozta fel, ha szóba került stb. Azóta meg eltelt másfél év és ha megkérdezem, hogy van e valami ötlete, hogy milyen legyen az esküvő, vagy hogy kit szeretne meghívni, gondolkodott e rajta, hogy ki legyen a tanú, milyen évszakban szeretné tartani, akkor szinte alig válaszol, nem is gondol az esküvőre.

Engem nem zavarna, ha még mindig nem kért volna meg, de így, hogy megkért és mégsem akar esküvőt, totál összezavarodtam...


2017. jún. 24. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy taktika a férfiak részéről, hogy a párjukat magukhoz láncolják, "bebiztosítsák" a fix puncit. Az eljegyzés teljesen elvesztette mára a jelentőségét, sok pasi úgy van vele, hogy "na, eljegyeztem, most legalább egy időre lenyugszik majd". Úgy gondolják, ezzel minimálisra csökkentik az esélyét annak, hogy a barátnőjük elhagyja őket, ill. megnövelik annak az esélyét, hogy a lány elnézze a baklövéseiket(pl. megcsalás). Nagyon tipikus, amiben benne vagy - eljegyzés van, de esküvő sehol. Szerintem belátható időn belül nem is leszel feleség.
2017. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

dehát nem is kellett lenyugodnom... Tök nyugisan ellennék azóta is...

:-/

2017. jún. 24. 10:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek. Sokszor arra használják hogy azt a látszatot keltsék hogy biztosak a kapcsolatban, így nem kell annyira pedálozniuk, csinálhatnak hülyeségeket, a lány pedig abban a hitben van hogy fontos...
2017. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értettem, hogy te most az eljegyzés hatására komolyan elhiszed, hogy egyszer majd valóban el fog venni(ezért nyugszol le) - közben az ő szándékai lehet, hogy teljesen mások(amiket az előbb írtam, #1-es vagyok). Most a remény mellette fog még tartani X évig(a nők imádnak ábrándozni, habos-babos álmokat szőni), de az esztendők majd telnek-múlnak, és azt fogod észrevenni, hogy az esküvő még mindig nem került szóba. Ő pedig folyamatosan ígérget, bizonygat, te pedig szépen-lassan egy híg foshtengerben találod magad, amiből nem tudsz kimászni. Így ragadnak bele egy xar kapcsolatba a nők. De ne legyen igazam, bőven van ellenpélda is azért.
2017. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ezt csinálja sok pasi, látok is ilyet magam körül rengeteget... van olyan srác, aki így meg is mondta, hogy csak azért volt eljegyzés, hogy nyugi legyen (nem a barátnőnek, nekem mondta nyilván). Mondjuk én anno pont az ilyen szituk elkerülése végett mondtam a páromnak, mikor még csak nagyon távlatokban beszélgettünk ilyesmiről, hogy ha késztetést érez arra, hogy gyűrűt húzzon az ujjamra, csak akkor tegye meg, ha rögtön ki is tűzünk egy dátumot mellé. Ilyen "maaaaaajd, egyszer" komolytalan lánykérésekből én nem kértem. Egyébként szerinte ez teljesen jogos, és így is történt, márciusban megkért, abban az évben decemberben el is vett.
2017. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem bontod fel akkor az eljegyzést? Ha 1,5 év alatt SEMMi nem történt, valószínűleg nem is akarja még és/vagy megbánta, hogy elsiette a dolgot. Én visszaadnáma gyűrűt, hogy korai ez még, látom, hogy ő se akarja, maradjunk meg sima kapcsolatban és akkor lépjünk tovább, ha mindketten tényleg akarjuk.
2017. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta? Elvett már?
2018. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem.

De már nem érdekel. Minél többet gondoltam az esküvőre, annál biztosabb lettem, hogy a hátam közepére se kívánom.

Dolgozunk, együtt élünk, jól vagyunk.

2018. dec. 8. 16:33
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a párodnak, sikerült kiölni belőled az esküvő iránti vágyat. Lemondtál róla végleg. A kapcsolat most 100%-ig az ő elképzelései szerint alakul, te meg alkalmazkodsz a szarhoz.
2020. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!