Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan utaljak rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utaljak rá, hogy szívesen komolyabbá tenném a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok, de párom 29. Tudom,hogy szeretne házasságot, gyerekeket, de azt mondta hagyni akar még nekem időt. Ebben teljes mértékben egyetértettünk, de 1 éve vagyunk együtt és annyira szeretnék vele összeköltözni/esküvőt. Kicsit nekem ez álmodozás, mert nem gondoltam volna,hogy ilyen fiatalon komoly férfival hoz össze a sors. Nagyon szeretem,nem akarom siettetni sem, de úgy vágyom rá. :) Nálatok mennyi idő telt el az eljegyzés előtt/összeköltözés/házasság előtt?

Csak nagyon szerelmes vagyok és elsietném a dolgokat?



2017. jún. 27. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen, mert arra gondol, hogy 21 vagy.. Tehát lehet, hogy ez egy nagy fellángolás, ami lehet, hogy egyik napról a másikra el fog tűnni...
2017. jún. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom ezt csak az idő oldja meg,hogy belássa komolyan gondolom vele teljesen :)
2017. jún. 28. 00:06
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Költözz vele össze, aztán kialakul. Van munkád,hogy eltartsd magad?
2017. jún. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi kb 2 honap utan osszekoltoztunk es lassan ket eve egyutt vagyunk, de nem kerult meg komolyabban szoba eljegyzes, csak altalanossagban, hogy egyaltalan akarunk-e hazasodni valaha meg ilyenek. En egyaltalan nem erzem, hogy mar ideje lenne vagy jobban vagynek ra, mint eddig, semmivel nem lenne jobb vagy masabb, ha hazasok lennenk es egyelore mas celjaink vannak meg. 25 koruliek vagyunk mindketten.

Szerintem nalatok az osszekoltozes idoszeru lenne, de ferfikent en sem hiszem, hogy eljegyeznek egy 21 eves lanyt ilyen rovid ido utan.

2017. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 Egyetemista vagyok, de dolgozom mellette. Magamat el tudom tartani, néha belefér 1-1 kis kikapcsolódás is. (Soha nem szeretem ha fizet nekem valamit) Gyerek nyilván még nem férne bele csak pár év múlva, de minden más igen.
2017. jún. 28. 00:11
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Volt màr kapcsolatod ez előtt?
2017. jún. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, minden kapcsolat màs, nem màsokéhoz kell hasonlítgatni a ti kapcsolatotokat, hogy kinél mikor mi volt és mennyi idő utàn.

Leírhatom , hogy engem egy hónap jàràs utàn megkért a férjem 24 évesen, ő alig 21 éves volt akkor. 1 éve voltunk együtt mikor összeköltöztünk és 6 hónapra rà össze is hàzasodtunk. Most egyébként 7 éve vagyunk együtt. :) Mi így éreztük jónak, nem volt mire vàrni, ebben mindketten egyetértettünk, így megléptük a hàzassàgot is. De ettől még a te kapcsolatodban nem biztos hogy ezeknek a dolgoknak itt az ideje. A korkülönbség is jelentősebb nàlatok. Szóval beszélgessetek a dologról ha attól jobban érzed magad. Sokan Hàzasodnak a környezetedben? Vagy mi az oka ennek a hirtelen vàgynak? Nekem nem tűnik àtgondoltnak . Nyugodj meg. Ha nem akarjàtok igazàn akkor felesleges az eljegyzés, ha nem lesz 1-2 éven belül esküvő, akkor eléggé komolytalan lenne.

2017. jún. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Költőnő? ***** válasza:
100%
Először sztem mképp összeköltözés, aztán ha az pár évig működik, jöhet a többi. Hamarabb sztem butaság.
2017. jún. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen volt már kapcsolatom előtte,igaz nem túl hosszú. Utána kicsit szórakoztam is,de nem az én világom.

De amúgy hétvégén megyünk lagziba, lehet ez is motivál :)

2017. jún. 28. 10:37
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az eljegyzés a férfi kiváltsága. Ha egy nő kierőszakolja, elveszti a varázsát, én úgy érezném, magától meg sem kért volna, és ez elront mindent.

Összeköltözni viszont érdemes még eljegyzés előtt, és ez már olyan dolog, amit a nő is simán jelezhet a férfinek.

Mi egyébként fél éven belül költöztünk össze. Szerintem erről jó ötlet lenne egy komolyabb beszélgetés.

2017. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!