Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai 2 éves kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai 2 éves kapcsolatban eljegyzést várni? 29 vagyok, a párom 32, másfél éve élunk egyutt. Rossz látni, hogy a kortársaim mind házasodnak, szulnek. Mi még csak -beszéltünk errol.

Figyelt kérdés
2017. júl. 8. 19:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
48%
Igen, korai. Az meg szomorú, hogy az a lényeg számodra, hogy ne maradj le másoktól, gyorsan egy férj meg gyerek...
2017. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
38%
korai. de akik most hazasodnak meg szulnek azoknak biztos nem 29 evesen jutott eszukbe megfelelo partnert keresni ehhez.
2017. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
54%

Azért para ez,mert a házasság már vagyonközösség is.Egy ilyen csóró országban meg nem férnek bele akkora hibák,ha az egyik fél meggondolja magát egyszer és akkor a másik meg mehet az utcára,vagy vissza a szüleihez,mert oda a lakás.A házasság rettenetes anyagi csődhöz vezet előbb vagy utóbb.

míg az együttélésben nincs benne az anyagi bukás fekete fellege.Gyerkőc meg bármikor lehet,ahhoz nem kell házasodni.

2017. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon-nagyon korai. A saját életedet éld, ne másét...
2017. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
73%
Én nem gondolom, hogy mindenképpen korai lenne, viszont csak azért várni az eljegyzést, mert a kortársaid már férjhez mennek, gyereket szülnek, és nem akarsz lemaradni, elég nagy probléma. Ha a kapcsolatotok maga már ennyire előrehaladott, hogy kézenfekvő, magától értetődő az eljegyzés, a házasság, akkor nem korai.
2017. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ :)

Nem mások életét szeretném élni, csak nekem is vannak álmaim, vágyaim és érdekel, hogy az emberek hogy viszonyulnak ehhez a kérdéshez. :).

Még írhattok!

2017. júl. 8. 19:43
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van, hogy vannak vágyaid, és céljaid, de a saját tempódban haladj, ne másokéhoz hasonlítgasd az életed, ez nem verseny. Simán lehet, hogy akiket most úgy irigyelsz, mert házas, meg gyereke van, azok pár év múlva már együtt se lesznek, sajnos nem egy ilyet láttam, a mostani 30-as korosztályban feltűnően sok az elvált sajnosm
2017. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Csak az a baj h a saját "tempóm", meg a kapcsolatunk van annyira elörehaladott, hogy már akár meg is kérhetne. Söt beszéltunk is már a dologrol elég régen. De még mindig semmi..
2017. júl. 8. 19:50
 9/34 anonim ***** válasza:
84%

A kortársaid hány év együttélés után házasodtak/szülnek ?

30/f

2017. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Jo az is igaz, h nem 2 év után házasodtak. Csak szerintem ennyi idősen ez nem lenne korai. Főleg h egyutt tervezunk..meg h az én értékrendem szerint ez már jöhetne :)
2017. júl. 8. 20:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!