Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Baratnommel 2 eve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnommel 2 eve vagyunk egyutt es lassan elszeretnem jegyezni. Szerintetek milyen gyurut lenne erdemes venni eljegyzesre? 18 evesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 00:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
:'D
2017. szept. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Te beteg vagy.
2017. szept. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Valami aranyos bizsugyurut, amivel maximum jelkepesen "eljegyzed". Most kajak, nevetseges a szandekod, aputol kersz penzt jeggyurure vagy mi XD
2017. szept. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Valahogy ereztem hogy csak ilyen kommentek fognak jonni, de hat sok az irigy. Normalisan meg senki sem tudna valaszolni.
2017. szept. 12. 01:52
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de az eljegyzésnek semmi realitása nincs amíg nem teremtettétek meg a feltételeket közösen az együtt élésre és nem éltetek együtt egy darabig. A suli mellett együtt lakás nem számít. Először közös albérlet, munka, egyetem stb, majd utána lehet eljegyezgetni. Két év utáni eljegyzés csak akkor reális gondolat ha mindkettőtöknek van már munkája, megtakarítása és ezt a két évet együtt lakva töltöttétek. Várj még, és ezt nem irigységből mondom, hanem ez egy jó tanács.

N 40

2017. szept. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem.látom értelmét, hiszen össze se tudtok költözni mlg egy ideig, házasodni meg nem biztos h ésszerű összeköltözés nélkül. Tehát ha most eljegyzed, de mondjuk csak 6 év múlva tudod elvenni, annak nikcs értelme.
2017. szept. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyat, amilyenre a fizetèsedből futja! 😊
2017. szept. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Péniszgyűrűt. :)
2017. szept. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%

"Először közös albérlet, munka, egyetem stb"


Mégis mi a szent szarért menjen albérletbe, ha van hol laknia? Inkább gyűjtögessen valamelyik, vegyenek egy lakást aztán költözzenek össze. Soha sem értettem, miért mennek albérletbe az emberek, ha van más megoldás is.

2017. szept. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vajon miért akarhatsz ilyen ostobaságot elkövetni, ráadásul ilyen fiatalon? Ki tömte tele a feled egy effajta csacsisággal?
2017. szept. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!