Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Rákérdezzek, hogy meg fogja e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezzek, hogy meg fogja e kérni a kezem?

Figyelt kérdés

Már beszéltünk esküvőről, milyen legyen, tudja, hogy én nagyon szeretném, ő kevésbé, mert neki nem olyan fontos, anélkül is szeret, de a kedvemért mondta, hogy lehet esküvő. Nemsokára babát tervezünk és én még előtte szeretném az esküvőt. Maximum tavasszal. Szóban már többször mondta, amikor csak úgy valamiről viccelődtünk, beszéltünk, hogy leszel-e a feleségem, stb. Ha elmentünk egy ékszerüzlet mellett, akkor kérdezte, hogy kérek-e egy gyűrűt? mondtam, hogy igen, de aztán nem álltunk meg. Vagy pl. kérdeztem, hogy vesz-e nekem gyűrűt, és mondta, hogy igen, vesz. De már fél éve várok :( és semmi jele annak hogy ő úgyis megkérné a kezem, hogy vesz egy gyűrűt és elémáll és mondja, hogy figyelj, lennél-e a feleségem.

Valahogy úgy érzem, hogy ő nem ilyen fajta ember :( De akkor meg csak egyszerűen szervezzem le az esküvőt? Kérdezzem meg mikor lenne jó? Mondjuk márc 16.és ennyi? Vágynék rá, hogy azért mégiscsak megkérje a kezem... De ő annyira nem ilyen :( Megkérhetem ilyesmire?


2017. szept. 13. 09:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha neked így jó, hogy csak azért vesz el feleségül, mert te szeretnéd, de ő valójában nem, akkor csináld csak nyugodtan. Nekem biztos nem lenne elég, hogy csak azért vesz el feleségül mert én szeretném, de neki semmi kedve hozzá.
2017. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Rendesen beszelni sem tudtok egymassal, hogy a francba akartok igy kozosen gyereket egyaltalan csa tervezni?
2017. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Rendesen beszelni sem tudtok egymassal, hogy a francba akartok igy kozosen gyereket egyaltalan csak tervezni?
2017. szept. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem is tudom, hogy írjam le őt... egyszerűen ő magától semmit nem csinál. Pl voltunk nyáron nyaralni. Mindent én szerveztem le, én fizettem ki, én gyűjtöttem rá a pénzt a közösből. Szinte én döntöttem el azt is hogy hova megyünk. Mert ő döntésképtelen mindenben. De imádta a nyaralást. Örült neki, jól érezte magát. Szeretne dolgokat, de magától soha a büdös életben nem tenne semmiért semmit... :( Ettől függetlenül szeretem őt úgy amilyen. De most ebben az egy dologban igazán lehetne tökösebb :(
2017. szept. 13. 09:48
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
mondjuk beszélgessetek, gyereket terveztek, de beszélgetni nem tudtok????
2017. szept. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de tudunk :D csak nem merek rákérdezni, hogy nehogy ezt tolakodásnak vagy követelőzésnek vegye :D De akkor nem gond, ha ilyenekre rákérdezek?
2017. szept. 13. 09:56
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

pfff.... érdekes egy kapcsolat ez.

gyerek helyett vegyetek egy halat maximum.

2017. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Igazi döntésképtelen papucs..
2017. szept. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

"ő magától semmit nem csinál. "


Gyereket fog tudni csinalni?

Miert lenne tolakodas basszus. A te jovodrol is szo van.

Felolem annyi gyereket tervezne, amennyit akar, de hazassagon kivul nem szulnek.

Beszeljetek meg, ki mit akar. Nyiltan.

2017. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
gyereket azt tud :D oké, hasznos volt az utolsó :D megkérdezem és kész :)
2017. szept. 13. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!