Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor kéri meg a kezem? 20L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kéri meg a kezem? 20L

Figyelt kérdés
Több, mint 3 éve együtt vagyunk, 1 éve pedig együtt élünk. Én nem sürgetném, de annyira leszomorit, hogy másoknál fél-év, egy év, két év után már eljegyzés van, egyre több ilyet látok, és nem csak idősebbeknél, hanem a huszonéveseknél is. Ez frusztrál igazából, úgy érzem, hogy na xy-t eljegyezték 1 év után, engem 3 év után sem, biztos nem szeret annyira mint az a srác a párját.. Azzal is megelégednék, ha legalább beszélne róla, hogy tudjam, hogy tervezi, eszében van, de még pénz kell hozzá, vagy valami... Szerintetek?
2017. szept. 19. 16:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
81%
Hétfőn, 11 órakor.
2017. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
20 éves vagy. Nem értem hova akarsz sietni. Ha mondjuk 30 lennél 3 év után megértem. De gondolj bele hogy az ilyen emberek mint akiket te felsoroltál sokszor elég hamar szét is mennek. Ne akarj rohanni.
2017. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces, nyilván nem ilyen választ várok, hanem véleményeket, személyes tapasztalatokat...stb
2017. szept. 19. 16:16
 4/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm kettes válaszoló! Egy kicsit engem is ez nyugtat, hogy minek elsietni, mert sokan csak komolytalanul megkérik rövid idő után a lány kezét, aztán szét is mennek ugyanilyen rövid időn belül. Csak ezzel az érzéssel mégsem tudok mit kezdeni, kicsit irigy vagyok bevallom.
2017. szept. 19. 16:17
 5/37 anonim ***** válasza:
91%

"de még pénz kell hozzá, vagy valami."


Például megérni rá érzelmileg. Lehet a te párod nem a divatból eljegyzős típus, hanem az a "régi módi", aki akkor jegyzi el a párját, ha valóban meg van minden alap a közös életre amíg el nem jön az a bizonyos ásó-kapa-nagyharang.

2017. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
15%
Nem akarlak elszomoritani, de ha eddig ez nem foglalkoztatta akkor naprol napra kisebb az esélyed rá!
2017. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
75%
ez mindenkinél tök máshogy van. ma egyre kevesebben kötnek házasságot, szóval lehet nem is fogja megkérni, mert nem tartja fontosnak ezt az egészet...
2017. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Viszont ismerek egy nagyon szép párt, ott is 17 éves volt a lány, amikor összejöttek, most, 24 évesen kérték meg a kezét, és öröm rájuk nézni. Lehet most csak bediliztem, mert a napokban 2 ismerősömnél is láttam az üzenőfalon, hogy megkérték alig egy év után...
2017. szept. 19. 16:28
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem azon fog múlni, mivel lenne jobb, ha napi szinten emlegeti, de nem tesz? Meg igen, ott lesz felhúzza és utána? Neki nem fontos, így is tud szeretni, nem tud még elköteleződni, kell neki idő. Kérdezd meg tőle?

Van aki félév után megkéri és félévre rá dobja, mert ez a stratégia. Van aki, gyerek után se. Van akinél ez fontos, van akinél nem.

Én ezt anno tisztáztam az egyénnel, és valóban nem ezen múlt a kapcsolat.

2017. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Viszont én nagyon szeretnék majd esküvőt,házaságot, ha nem is most, de olyan 23-24 éves korom körül!
2017. szept. 19. 16:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!