Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátom megkérte a kezem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megkérte a kezem. Az exe gyűrűjével?!

Figyelt kérdés
5 éves évfordulónkon múlthéten megkérte a barátom a kezem,abban a pillanatban a vilag legboldogabb emberenek ereztem magam,ezt nem is reszleteznem. A gyuru,hat eleg nagy volt nekem,persze elofordul hogy elszurjak a meretet,mondta hogy ha nem baj holnap el is viszi megcsinaltatni. Aztan kezdtem el erre gondolni,mert tudom hogy a volt baratnovel is jegyben jartak,csak vegul megse jott ossze,ra is kerdeztem hogy esetleg ez nem az a gyuru-e,probaltam viccesen es beismerte hogy igen,az de o ugy gondolta ez nem lesz problema. Nem tudom mit tehetnek ilyen helyzetben.

2017. szept. 20. 19:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
Örülj, hogy takarékos a pasi! :-)
2017. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
hát ez nagyon gáz :( mondd meg neki, hogy ha nem gond, akkora nászéjszakát az exeddel töltöd majd
2017. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Na mindjárt jönnek majd az okosok, jól leoltanak a pitsába, hogy mekkora hálátlan ringyó vagy.

Én, és szerintem bárki akinek van egy kis önbecsülése, nem fogadnám el az ex gyűrűjét. Ez nagyon szánalmas és megalázó.

2017. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Takarékos pasi? :D Miért nem adta inkább el, ha már nincs rá szüksége?


Szerintem irtó gáz és ciki ugyanazzal a gyűrűvel két nőt is megkérni.

Mondd meg őszintén a pasidnak, hogy vegyen másik gyűrűt neked, a mostanit meg adja el.

2017. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
Azta, ez brutális. Az ágyban nem szokta eltéveszteni a nevedet?
2017. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Hozzávágnám!
2017. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Trolololo
2017. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 AchromaticSmarties ***** válasza:
9%
Húzd másik ujjadra!
2017. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%
Ez csak akkor nem gaz, ha vmi csaladi hagyatek, pl nagyszulok gyuruje. De gondolom nem az, szoval gaz. Probald meg megertetni vele, hogy ez miert is nem oke.
2017. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyében eladtam volna, esetleg beolvasztattam volna valamilyen más ékszerbe.

Az előbbivel visszakaptam volna a pénzem nagy részét, amiből tudtam volna venni egy másikat.

Ennek a helyzetnek én se örülnék.


21/L

2017. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!