Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El akar venni egyáltalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar venni egyáltalán?

Figyelt kérdés

A párom már 1éve megkérte a kezem , meg is beszéltük , hogy

2018nyarán tartjuk meg az esküvőnk , mivel addig már nincs egy év elkezdtük szervezni a dolgokat , vagyis jobban mondva csak én , mert bármiben kikérem a véleményét azt mondta döntsék én neki mindegy stb de ha kiválasztok valamit utana 90%ban lecsesz hogy neki ez nem tetszik... hát mondom neki , hogy de téged nem is érdekel ez a téma magadtól fel sem hozod ha meg én hozom szóba ugy érzem nyűg neked... ebből vagy vita lesz vagy duzzogás az esetek nagy részében, és sokszor nagyon elveszi a kedvem.

Nemtudom , hogy a férfiakat tényleg ennyire nem èrdekli az esküvőszervezés , vagy nálunk van a gond .


2017. szept. 27. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem érdekli, de attól még tudnia kéne ezt empatikusabban, korrektebben kezelni.


Engem sem érdekel az esküvőszervezés, sőt, magát az esküvőt is inkább nyűgnek érzem, mint jó dolognak. De tudom, hogy a páromnak fontos és nagyon lelkesedik érte, úgyhogy ennek megfelelően fogom kezelni, ha arra kerül a sor. Szóval már csak azért is aktívan részt fogok venni benne, hogy neki olyan legyen, mint amit elképzel. És persze megpróbálom a lehető legtöbbet kihozni belőle.

2017. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nálatok van gond. Ahol mintkét fél egyformán akarja a házasságot, ott mindketten kiveszik a részüket, de minimum érdekli őket a dolog.


Mi mindketten szerveztük az esküvőnket, igen a férjem is. Még többet is, mint én. (neki akkor lazább volt a munkahelye, én nem tudtam szabadnapokat kérni) Ő intézte az éttermi foglalást, a fotóst, a menyasszonyi csokromat, én intéztem a torták rendelését, együtt pedig a karikagyűrűket, szülőköszöntős ajándékokat. Bár nekünk nem volt milliós puccparédás esküvőnk, csak egy kicsi családias, utána egy egyszerű ebéddel.

2017. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálunk szinte semmiben nem vesz részt , bár tény hogy sokat dolgozik , és nyilván mint nő engem jobban lázba hoz egy egy részlet mint őt , de az hogy szinte sosem hozza szóba , ha én mondok valamit akkor látom rajta hogy neki erről nincs kedve beszèlni , ès ez engem nagyon bánt. Körülbelül két hónapja mikor kitűztük a pontos dátumot sok minden szóba került sokat beszéltem neki róla , hogy is képzelem el stb de őt nem igazán láttam együttműködnek , volt egy pont mikor azt mondtam , halasszuk el máskorra , ekkor azt mondta ha én ezt szeretnèm rendben aztan végűl maradtunk a kitűzött napnál , máskor a családi egyet nem értés miatt mondtam hogy tartsunk két tanús esküvőt neki az is oké lett volna , aztan sokat agyaltam rajta és rájöttem hogy én lakodalmat mert nem a kéttanus esküvő az álmom neki az is mindegy volt . Szóval úgy érzem neki minden mindegy és ez engem nagyon lelomboz , mostanába szóba sem hozom a dolgot így nem is beszèlünk róla.
2017. szept. 27. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Őszintén beszélnetek kellene arról, hogy ő tényleg akarja-e ezt a házasságot, mert a leírásaidból egyáltalán nem úgy néz ki....


A lánykérés hogyan történt? Nem kíváncsiskodni akarok, csak ha nem magától jutott erre az elhatározásra, hanem pl sokszor emlegetted neki a témát, ne adj isten nyaggattad mikor kapsz már gyűrűt (vannak ilyen nők, akik szabályosan hisztiznek érte), és esetleg emiatt kért meg, hogy abbahagyd, akkor máris megvan az ok, miért nem vesz részt semmiben, ami az esküvővel kapcsolatos.

Avagy van még egy lehetőség, ha nem ilyesmi áll a háttérben. Megváltozott a véleménye a lánykérés, óta, meggondolta magát. A kérdés csak az, hogy miért?


Milyennek látod a kapcsolatot? Nincsenek mostanában esküvő-házasság témától független problémák?

2017. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Örülj h megkért májsnak ennyi se jut.
2017. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A lánykérésben szerintem benne volt , hogs mondtam neki párszor hogy mennyire jó lenne , de nem hiszem hogy ráerőltettem volna ( legalábbis én így láttam ) arról is beszéltunk már hogy biztos szeretnè e amire igen vàlaszt kaptam.

Utolso : persze hogy örülök neki , én annyira lelkes voltam de ő láthatóan nem az

2017. szept. 27. 20:03
 7/8 anonim ***** válasza:
5. Marha sokat ér vele, ha nem jutnak előrébb, nem tudnak negegyezni, közömbös a pàrja. Úgy az egész lànykérősdinek semmi jelentősége nincs.
2017. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Beszélgess el vele, hogy mi a viselkedésének az oka! A szervezés későbbi fázisaiban így bele fogsz őrülni.


Nálunk is inkább én égtem esküvő-lázban és intéztem több dolgot, de a férjem is lelkes volt és mindenről volt véleménye! Most meg pont fordítva van az építkezésnél! :)

2017. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!