Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Oké, ha gyűrű nélkül kérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké, ha gyűrű nélkül kérem meg a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, lánykérés után elmegyünk együtt az ékszerészhez és kiválasztjuk a karikagyűrűket. Nem akarok neki olyan gyűrűt adni ami esetleg nem tetszik.

2017. okt. 16. 22:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Én igencsak csalódott lennék. Egy kicsit tudsz kutakodni, baratnőket, anyukát bevonni, hogy segítsenek.
2017. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

Ez így nem oké szerintem. Eleve ha meg akarod kérni a kezét, akkor ismerned kéne már annyira, hogy tudd mi az ami tetszik neki. Én annyira kínosan érezném magam, ha utólag kéne ékszerészhez járkálni meg válogatni meg stb. Plusz nem akarom tudni mennyit költ rá.

Ha nem ismered az ízlését, nem tudod milyen gyűrű passzol hozzá, akkor őt sem ismered és ne vedd feleségül. Ha mindenképp akarod, akkor meg kérd meg az édesanyját vagy egy barátnőjét, hogy menjen el veled gyűrűt venni.

2017. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Értem az indokot, hogy miért lenne logikus, de inkább ne. Kérdezdd meg barátnőit stb, hogy mi tetszene neki valószínűleg... sokkal jobban esik egy nőnek, ha komolyan veszel neki előre egy gyűrűt, és megtervezed, minthogy később vmikor elmentek kiválasztani... az olyan fura.. meg valóban én sem akarnám látni az árát
2017. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem az eljegyzési (köves) gyűrűt vennénk meg utólag hanem a házassagi gyűrűket, amit majd mindketten hordanánk.
2017. okt. 16. 22:27
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

Nekünk férfiaknak minden gyűrű egyforma.

Nem is értem hogy egyik miért tetszik a nőknek, a másik miért nem.

Kb ez olyan mint a női cipők.

Mi is együtt mentünk el gyűrüt venni.

Szerintem nem para.

De úgylátszik valakiknek igen..

2017. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
Sose értettem minek külön eljegyzési meg házassági gyűrű... fölösleges pénzkidobás. Én baromi rosszul érezném magam, ha a párom 2 gyűrűt is venne nekem, amiből csak az egyiket fogom használni... Sokkal értelmesebb egy gyűrűt venni, és azzal kérni meg a kezét.
2017. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
6%

Egy ilyen pasin csak röhögni lehet.

Szégyellném magam, ha ilyen párom lenne.

2017. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nagyon gáz gyűrű nélkül megkérni! Amúgy ha a lány hozzád akarna menni, szinte mindegy milyen gyűrűvel kéred meg, akkor is örülni fog. Ám ha mégis problémázna a gyűrű miatt, akkor már biztos lehetsz benne, hogy a csajszi nem a te embered...
2017. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

Engem meg egyáltalán nem érdekelne, ha nem lenne eljegyzési gyűrű, mivel nem vágyok rá, nem szeretem a köves gyűrűket. Ha letérdel és azt mondja én vagyok élete szerelme, és velem akarja leélni az egész életét, az nekem sokkal meghatóbb, mint egy gyűrű, amit valszeg hordani se akarok.

26N

2017. okt. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%

A lánytól függ, neked kell ismerned.

Számomra visszataszító az ilyen kövesgyűrűs-letérdelős lánykérés, külön műsorral főleg, de kettesben sem szeretnék ilyet. Az eljegyzés nekem egy döntés, nem egy ajándék. Mondtam is a páromnak, hogy nem szeretnék kövesgyűrűt. Ez csak ilyen mai divat. Inkább beszéljük meg, hogy összeházasodunk és vegyünk karikagyűrűket közösen.

De írhatok itt bármit, mert ha a barátnődnek meg az az álma, hogy nagy gyémántgyűrűvel kérd meg egy hőlégballonon, akkor az a mérvadó. Neked kell ismerned a lányt. Ha még nem is került ez szóba, akkor próbáld meg valahogy kipuhatolni.

2017. okt. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!