Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mióta megmondta, hogy 6 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta megmondta, hogy 6 év múlva akar eljegyezni rosszul vagyok. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok, tanulok és dolgozok,már eltartom magam.Párom 29 szintén dolgozó. Másfél éve vagyunk együtt, eddig nem beszéltünk túl sokat ilyenről csak,hogy mindketten szeretnénk esküvőt,családot. Egy lagzin voltunk a hétvégén és egy kis ivás után elkezdte mondani,hogy 5-6 év múlva akar eljegyezni. Én ezt úgy 2-3 év múlva azért már szeretném. Ha annyi idő után nem tudja,hogy velem akar élni akkor feleslegesnek tartom az egészet. Egy hete nem tudok túllépni ezen. Mit csináljak? Nem akarom ráerőltetni ha nem akarja, de számomra fontos.

2017. okt. 27. 08:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem kérdeztél vissza helyben, hogy mi lesz 5-6 év múlva, hogy pont akkor?

Amúgy hozd fel simán, hogy miképp tervezi a jövőt, mert az esküvő kapcsán elgondolkodtál, hogy veletek hogy lesz. Pl. hogy mit szól ahhoz a menyasszonyhoz, milyen egy vén tyúk volt, te azért már 25 évesen szeretnél családot. Vagy bármi hasonló. A lényeg, hogy induljon el egy beszélgetés, ismerjétek meg egymás álláspontját.

2017. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Erre ne vegyél mérget. Egyrészt ivott, másrészt addig sok minden megváltozhat, harmadrészt mindig a nő dönt, ha szereti őt a párja. Szóval ezen tudsz majd alakítani...most engedd el ezt a problémát egy ideig...
2017. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
semmi,nemis akarja igazán,igazából,halogatja,húzza.aztán 5 év múlva újjabb kifogás.ez komolytalan ffi.én ilyenre nem alapoznék.
2017. okt. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Hát ezt én sem értem.


35 évesen megkér, 36 évesen lagzilesz, aztán mondjuk 2 év, mire összejön és megszületik a baba, és 38 évesen elsőgyerekes apuka lesz. Ha többet is akartok, 60 lesz, mire érettségizik majd a legkisebb.


Ez nekem is meredek, szépen hozd fel a témát, hogy nem megy ki a fejedből ez az 5-6 év, mégis mi lesz pont akkor, hogy akkora akarja időzíteni a dolgot.


Nyugodtan elmondhatod, hogy mindigis 30 alatti anyuka szerettél volna lenni, és több gyereket is szeretnél vagynemtudom. Azt mondd nyugodtan, amit gondolsz.

2017. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
mindig a részeg ember az őszinte.
2017. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

együtt éltek?

amúgy mi lesz hat év múlva?

2017. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen szinten elég veszélyes egyáltalán kapcsolatba lenni vagy barátja lenni valakinek... .. De ti emberek sokszor mindenbe mentek akármi gondolkodás nélkül.


Beszélj vele... Tudod.., mintha tényleg egy pár lennétek.

2017. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Így jár az, aki a házasodás kezdeményezését egyoldalú dolognak tekinti ("az a férfi dolga").
2017. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Te elmondtad a barátodnak, hogy mit szeretnél? Attól nem lesz jobb, ha magadban őrlődsz. Egyébként rendben van a kapcsolat? Át kéne gondolnod, miért ennyire fontos neked ez az eljegyzés. A barátod nem vette észre rajtad, hogy valami nem stimmel? Nem kérdezett rá, mi bajod?
2017. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Megbeszeszélném vele, mert ha igazy amit gondol, elmegy az életem azzal, hohy azt várom, lesz-e családunk.
2017. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!