Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért fél egy 30 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél egy 30 éves férfi az elköteleződéstől?

Figyelt kérdés

Páromnak én vagyok az első komoly és hosszabb kapcsolata. 3 éve vagyunk együtt és 2,5 éve együtt is élünk. Mikor beszélgettünk az eljegyzésről azt mondta, hogy hamarosan már tervezgeti. Utána pedig azt mondta, hogy 3-5 év. Azt mondta, hogy arra várna, hogy legyen külön lakásunk. Bár én ezt nem kötném ehhez. Azt mondta, hogy fél az elutasítástól ill. hogy nem fog tetszeni a gyűrű.

26L


2017. nov. 6. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzek kifogások. Főképp az utolsó.

Nem értem,hogy ha beszéltek az eljegyzésről és határozottan már ott nem utasítod el,akkor miért fél attól,hogy elutasítod,ha majd valóban megkéri a kezed?

Még lehet úgy érzi nincs itt az idő. :/

2017. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor voltam így, amikor az akkori barátnőmhöz nem akartam elköteleződni. Később voltak többen is, akiket simán feleségül vettem volna 1 év után is.
2017. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Hulye es eretlen. Dobd a faxba.
2017. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Mert még nem férfi, hanem fiú.
2017. nov. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha vele élsz két és fél éve, akkor vajon elutasítanád?! ez kifogás. meg gondolom ismer, hogy mi tetszik, így az is az, hogy a gyűrű nem tetszene, vagy akkor mondja azt: mutass nekem gyűrűket, amik tetszenek.

valszeg fél, hogy te vagy az első komoly kapcsolat, és ha elvesz, akkor vége a világnak, és lehet találna jobbat is, vagy nem?!

2017. nov. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

érdekes...akkor mikor szexeltek, nem fél, hogy mi van ha éppen nem fogsz elmenni?!

meg majd ha lesz gyerek, nem veszi fel, mert fél, hogy leejti?!

elég egy mimóza párod van, hogy mindentől fél, már bocs.

ha pl 30 lennék, és lenne egy 2 éves kapcsolatom, sztem nem gondolkoznék, hogy eljegyezzem-e.

ez csak maszlag, húzza halassza.

kicsit döbbentsd rá, hogy nem vagy ám olyan biztos pont neki az életében!!!!

2017. nov. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szar Kifogàsok. Nem tervez veled közös jövőt. Addig is, amíg megtalàlja az igazit, van kit dugni. Kb ennyi.
2017. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag nem akar elvenni.


Ezzel sincs gond, nem mindenki szeretne esküvőt - unokabátyámék pl. 6 évig élettársi kapcsolatban éltek, aztán már gyerekük is van kettő -, de akkor mondja meg, hogy veled tervezek, de utálom a házasságot.


Vagy valami, de ne hazudozzon meg hárítson évekig, mert az viszont gáz.

2017. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem is hiteget, de most már nem is vágyom a gyűrűre, mert kb. csak kényszernek érezném.
2017. nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért nem akar elvenni mert nem veled tervezi a jövőjét. Nem kellesz eléggé. Szexre meg cselédnek kellesz, feleségnek- a legközelebbi törvényes hozztartozónak meg nem. Ennyi. De ez nyilvànvaló.
2017. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!