Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy jut el egy ferfi arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jut el egy ferfi arra a pontra hogy megkerje a parja kezet?

Figyelt kérdés
2 hosszabb kapcsolatom volt. 2x4év.A 3.a mostani mar terhes vagyok... mindig mindent megtettem ertuk.... sosem eroltettem a temat...de mindegyik gondolhatta,biztos tudta hogy minden no vagyik ra... a mostanival is eltelik lassan a 3. év és én nem akarom felhozni a temat....de jobban orulnek ha mar jon a baba elobb utobb ferj es feleseg lennenk.... 😣
2017. nov. 8. 06:22
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
80%
Azért csak szülsz majd neki. Biztos ami biztos alapon. :DD
2017. nov. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
99%

",biztos tudta hogy minden no vagyik ra"


"én nem akarom felhozni a temat.."


"de jobban orulnek ha mar jon a baba elobb utobb ferj es feleseg lennenk.... "


1. A pasik NEM GONDOLATOLVASÓK!!! és egy párkapcsolat NEM barkóba játék, hogy majd a másik kitalálja, hogy én mit szeretnék!

2. Nyisd ki szépen a szádat és közöld vele, hogy mit szeretnél!

3. Hogy lehet egy jól működő kapcsolatotok, ha nem kommunikáltok őszintén bármiről?

2017. nov. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki máskor, más úton jut el odáig. Most, mikor tele egyéjszakással, laza szexkapcsolatokkal minden, válás hegyek, nem igazán hajtja az ember az ilyen elköteleződést.

Nálam, akkor jött el az ideje, mikor már annyi szállal kötődtünk egymáshoz, hogy nehéz lett volna kibogozni egy szakításnál. Közös gyerek, közös ház, közös hitel, stb. Na és, még hosszú évek után is jó volt a szex.

2017. nov. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
99%
Konkrétan beszélgetni, értelmes kommunikációt nem tudtok őszintén lefolytatni (le lehet pontozni, ez nem bántás, hanem a valódi igazság), de azért szülsz neki erre a valamire egy gyereket is... erre mit lehet mondani? Majd a szakítás utáni következővel, lehetőleg gyerekvállalás előtt tanulj meg beszélgetni, az nagyban megkönnyíti a dolgokat, mint az, hogy gondolatolvasónak hiszed őt, és gyerekvállalsz vele ilyen keserű gondolatokkal.
2017. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
79%
Miert nem vedekeztel? Hozd fel a temat. Csak kozod van a sajat jovodhoz.
2017. nov. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
95%

Ja. nekem is ment tönkre így kapcsolatom.

Az exem mindig csak várta hogy találjam ki a gondolatait, a vágyait, szerinte tudnom kellett volna hogy ő mit akar.

Persze nem tudtam, nem úgy cselekedtem, ahogy ő gondolta hogy nekem mit kellene gondolnom arról amit ő gondol.

Hallod? .... Mit gondoltok, minden férfi telepata?

Nem! Mi is ugyanúgy szóból, őszinte kommunikációból értünk mint ti, nem hosszas körmondatokból, kétes célozgatásokból, gondolatokból.

Egyébként én úgy jutok el arra a pontra hogy megkérjem a párom kezét, hogy érzem, jól működik a kapcsolatunk, nagyjából minden a helyén, jó hazamenni hozzá, együtt lenni stb. Ja, és egy-egy beszélgetés során rátérünk hogy ki mit gondol a házasságról, magában mikorra tervezi kb. ezt a dolgot. Csak így egyértelmű, és korrekt.

41f

2017. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

kommunikáció? mondjuk ha vállalsz így is gyereket, akkor biztos azt hiszi, nem fontos a házasság.

de ha már gyerek lesz, azért beszélgetni sem ártana

2017. nov. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
74%
Jesszus, hogy lehet így kapcsolatban lenni? Vagy ezt a valamit kapcsolatnak hívni? A szomszédommal is őszintébb a kapcsolatunk ennél, és többet kommunikálunk....
2017. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem " velünk" kell megbeszélni...ha ilyen határozatlan vagy, nem leszel feleség. Add elő,ha kell, köss kompromisszumot, de egy nő ezt el tudja érni...
2017. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
75%
Ha erőltetni kell az már rég rossz.
2017. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!