Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Gyűrű méretező vagy centi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűrű méretező vagy centi?

Figyelt kérdés
Párom eljegyzésre készül, azt firtatja, hogy mekkora lehet az ujjam. Van egy gyűrű méretezője, Extreme Silveres, és aszerint 49-50 mm kellene. Viszont megpróbáltam cérna és szabócenti segítségével megmérni, és ott 54-55 jött ki, pedig elég pontosan igyekeztem :S Melyiknek hihetek akkor?

2017. nov. 11. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Fura helyzet... Nekem centivel 60mm,de gyűrű méretezővel 58mm. 57mm-es lett a gyűrűm és nagy! Szerintem boltban próbálj fel gyűrűket,az pontosabb méreted ad.
2017. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!