Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek arról, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, h Kulcsár Edina is állandóan nyavalyog h eljegyezzék?

Figyelt kérdés

A jelenség nem új de most h már közszereplők is ide alacsonyodnak és nem szégyellik, sőt ez a legtöbb rajongójuknak még elfogadható is, eléggé feltűnt. Ez a csaj is mindig elmondja h mikor veszik már el és h pasi dolga ez.

Lehet h én vagyok nagyon eltájolva de nálunk nem volt ez a játszma, most vagy tényleg a férfira hagyod vagy megbeszelitek mert közös döntés. Szerintetek nem szánni való, ahogy ez a lány remeg a gyűrűért, miközben már van egy felbontott eljegyzése


2018. jan. 2. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Ki az a Kulcsár Edina? Kulcsár Attila rokona?
2018. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Who the fcuk is KE?
2018. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De, szerintem is szánalmas az ilyen viselkedés, de az a pasi is, aki az ilyen hisztik után mintegy szánalomból megkéri a barátnője kezét.
2018. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Megbeszélni ezt nem lehet, itt nincs köztes megoldás, vagy elvesz vagy nem. Igazából nem érdekel Kulcsár Edina. Én is annó nyavalyogtam a páromnak érte, a húszas éveim elején, de a mai napig nem kérte meg a kezem én pedig már jó pár éve belenyugodtam ebbe. Azóta van egy 2 éves lányunk, 10 éve vagyunk együtt. Amikor tudod, hogy szeretnek és te is szereted, de van egy házasság ellenes gondolkodása, hát nem könnyű ám elfogadni, ha te házasodós típus vagy.
2018. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem van köztes megoldás. Nem az a kérdés h elvesz e vagy sem hanem h mikor. Ha tudjatok h alapvetően mindketten meg szeretnetek egyszer hazasodni akkor két megoldás van. Vagy kisvárod mert “a férfi dolga” vay megbeszelitek hisz közös döntés. De h azt mondogatod h a férfi dolga de közben lépten nyomon sírsz mindenfelé h mennyire akarod h elvegyenek már az elég visszás
2018. jan. 2. 14:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az meg ki a tököm, de most komolyan!
2018. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Aki nyíltan és teljesen elzárkózik a házasság gondolatától is, azzal beszélgetést, mert nem lesz köztes megoldás. Lépten nyomon azért nem hisztiztem, de volt rá példa, hogy kiborult a bili😁
2018. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*hiába folytatsz
2018. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szépségkirálynő.
2018. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom ki az, de a rinyálás szánalmas mindenkitől, nem csak egy celebtől.
2018. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!