Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Én úgy tartom ideálisnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgy tartom ideálisnak, hogy előbb eljegyzés, aztán összeköltözés, de páromat ez nem érdekli. Jogos hogy csalódott vagyok?

Figyelt kérdés
Én úgy szerettem volna, hogy megkéri a kezem az összeköltözés előtt, együtt élünk 1 évig és utánna jöhet az esküvő. Viszont ez őt hidegen hagyja, már megvan a lakás, mindjárt költözünk, de eljegyzés eszébe sincsen. Sőt, ha kérdezem ilyeneket válaszol, hogy majd egyszer, honnan tudja még hogy mikor. Nézegettünk nyaralásokat, és kérdeztem hogy ha idén nem is, azért 2019 nyarán már ugye nászútra megyünk, de erre is így válaszolt, hogy hol van még az, nem tudja mi lesz. Én hatalmas szerelemnek éltem meg a kapcsolatunkat, már 1 hónap után tudtam hogy ő az igazi számomra. És most látom, hogy ez fordítva nem igazán van így, ő még bizonytalan bennem, a kapcsolatunkban. Ha úgy szeretne mint én őt, akkor nem hagyta volna figyelmen kívül az elveimet, miszerint nem szeretnék együtt élni olyannal aki csak egy aktuális pasi. Már hónapok óta tervezzük a költözést, én végig vártam a lánykérést, de mostmár biztos hogy nem lesz, hiszen ki is mondta hogy majd egyszer, és most biztos nem. Én 26, ő 29 éves, most vagyunk 9 hónapja együtt.
2018. jan. 7. 16:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%

Rossz a sorrend kedveske.


1. összeköltözés

2. eljegyzés

3. házasság

4. családalapítás


És mi értelme az eljegyzésnek, ha az összeköltözéskor rájöttök, hogy mégse illetek össze?

Kell a like a Fb-on?

2018. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%
Az érzelmeket nem lehet erőltetni. Ha még nincs felkészülve a házasságra erőltetnéd? Ő is mondhatná nem veszed figyelembe az elveit. De ezek milyen elvek. Egy kapcsolat szereteten és ne egoista elveken alapuljon. Kompromisszum és megértés betonozza be a kapcsolatot, nem az eljegyzés...
2018. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen gyűrű fetisiszta nőktől mentse meg a sors a férfi társaim. Ő meg nem így tartja ideálisnak, szóval akkor meg te se szereted, mert a te vágyadnak kéne nyerni az övével szembe. Micsoda szerelem...komolyan nem élnél együtt a nagy "igaziddal" míg meg nem gyűrűz? De gyász vagy hugi.
2018. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
Azért 9 hónap után még nem kéne ezzel zaklatnod, éljetek együtt és ha stimmel minden kérje meg a kezed.Viszont gondolom, mivel jövő nyárra már a nászutat tervezed, azért se meri megkérni a kezed, mert másnap már az esküvő időpontját foglalod úgy, hogy még igazán nem is ismeritek egymást.
2018. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
56%
utolsó xDD csíplek :)
2018. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

Az eljegyzés nem jelenti azt, hogy ebből már esküvő lesz. Most költöztök össze, ami elég vízválasztó egy kapcsolatban.

Más messziről szeretni, vagy napi szinten együtt lenni, ahol kijöhetnek a másiknak elviselhetetlen tulajdonságai is.

Nem kell sürgetni a dolgokat, az eljegyzés csak formaság.

2018. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Pár hónap és már a babaszobát is megtervezi... WTF?
2018. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
Én még azon is csodálkozom, hogy ilyen b-sztatás ellenére még hajlandó veled összeköltözni szerencsétlen.
2018. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is rossz a sorrend, már bocsi!


Gondolj bele: a lánykérés az egy ígéret, egy elhatározás, hogy igen, veled szeretném leélni az egész életemet.

DE hogy hozhatna meg egy ilyen döntést együttélés nélkül?


Neked is kicsit át kéne gondolni a dolgot: nem tudhatod, hogy tényleg ő az igazi, amíg ténylegesen együtt nem éltetek x időt már, hiába éled Te meg ezt így hű de nagy szerelemnek. Azt nem tudhatod, hogy a szürke hétköznapokban is minden rendben lesz-e veletek, hogy a problémákat mennyire tudjátok majd közösen megoldani, gondoskodni egymásról, stb.

2018. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%

Ha neked ez tényleg ennyire fontos lenne, akkor nem költöznél össze vele így, gyűrű nélkül. Ergo, mégsem elved ez neked.


Amúgy meg a kapcsolatosdi nem úgy megy, hogy eltervezel mindent előre, nem fog menetrendszerűen zajlani, egy év együttélés, utána házasság, a 14 és feledik hónapban meg baba.


Szerintem kár lenne kierőszakolni belőle egy eljegyzést, pláne egy ilyen friss kapcsolatban. Mert a 9 hónap ugye azt te is tudod, hogy még gyakorlatilag semmi. 25/N

2018. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!