Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tennél, ha párod nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha párod nagyon megbántana, és könyörgése közepette elővenné a gyűrűt, amit már a veszekedésetek előtt megvett?

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 03:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Nemet mondanek. Nw veszekedes kozben kerjen mar meg. Vicc.
2018. jún. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Megmondanam neki, hogy hova kell feldugnia. Tovabb eroskodik, segitenek neki.
2018. jún. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

😂

Nyilván nemet. Milyen nyomorult máregy veszekedést gyűrűvel megoldani?

2018. jún. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Volt ilyenben részem. Miután megcsalt (és kiderült) kapta elő a gyűrűt. Persze, hogy nemet mondtam.
2018. jún. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Arra gondolnék, hogy azt hiszi, hogy a gyűrűvel lefoglalóz, innentől hozzá vagyok kötve, és ha legközelebb megbánt, akkor nem hajtom el a bús pi..ba, mert jujj, mégis csak a vőlegényem.

Úgyhogy még sűrűbb lesz az ilyen eset.

Pedig el is lehet ám válni, úgyhogy még egy házasság se úgy működik, hogy most már kifogta halat, nem kell etetni.

2018. jún. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon olcsó húzásnak tartanám és nemet mondanék. Lehet szakítanék is és nem azért mert megbántott (persze attól függ pontosan mi történt lehet így is úgy is szakítanék) hanem mert ki akarja "vásárolni" magát a helyzetből és manipulálni akar.
2018. jún. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Én nem mondanék ilyen konkrétan nemet, mint az előttem lévők.

Rácsuknám a fedelet a dobozkára, hogy ezt legközelebb akkor vegye elő, ha komolyan gondolja, és nem csak azért, mert fél, hogy elveszít egy veszekedés miatt.

Ezt követően elvárnám, hogy ne maradjon félbe a megbeszélés, ne terelődjön a téma a balhé okáról.

És nem zárkóznék el, ha sikerül tisztázni a dolgokat, néhány héttel később, egy normális lánykéréstől.


Persze, nem mindegy, hogy mi volt a megbántás oka. Egy megcsalás vagy hasonló kaliberű dolognál nyilván szakítás lenne, de ott nem a gyűrű miatt, az csak ilyen utolsó csepp lenne, hogy komolyan azt hiszi, ezzel mindent el lehet simítani...

2018. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

Azt, hogy mint már ahogy említettem neki, nem szeretnék kövesgyűrűs lánykérést, meg ilyen körülmények között eljegyzést pláne nem. Örülök, hogy ennyire ismer...

Egyébként gondoljuk át a kapcsolatunkat, gondolkozzunk el mind a ketten. Addig nincs értelme az eljegyzésnek. Nem akarok ilyen "mocsárra" építeni egy házasságot.

2018. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ez ne egy békülési szándék legyen. Nem így akarok visszaemlékezni
2018. jún. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
nagyon bántana, hogy az eljegyzés amire évek óta vártam az így történt volna. nemet mondanék. attól függően, hogy mivel bántott meg, vagy szakítanék (pl megcsalás) vagy mondanám hogy nyugodjuk le, beszéljük meg a problémát és később ha ideális az alkalom akkor kérdezze meg újra.
2018. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!