Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az eljegyzési gyűrű és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzési gyűrű és az ígéret gyűrű között mi a különbség? Az utóbbit mikor adják?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Ígéret gyűrű?

Nem hallottam még ilyesmiről.

De feltételezem, az "ígéretgyűrűvel" arra teszel ígéretet, hogy el fogod maaajd jegyezni, az eljegysésivel meg ugye arra, hogy meg fogtok házasodni. Javítsatok ki, ha tévedek.

De ha így van, akkor szerintem ez elég nagy hülyeség.

2018. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Sose hallottam ígéret gyűrűről, de ha azt jelenti, megígéred, hogy megkéred, valóban butaság.

Megígéred, hogy megkéred, utána avval megígéred, hogy elveszed....

Karika és eljegyzési gyűrű mellé, ha lesz mindkettő, totál fölösleges harmadik, ezt nőként mondom.

2018. jún. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
USA-ban az ígéret gyűrű azt jelenti, h vártok a szexxel a házasságig.
2018. jún. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Amikor rohadtul nem akarnak elvenni, csak tudják, hogy minden álmod az eljegyzés/házasság (extrém esetben hisztizel is érte), és már kevés a szóbeli ígéret, hiszen kezdesz átlátni a szitán.

Nem érsz meg egy eljegyzést, tehát inkább elhúzzák az orrod előtt a mézes madzagot egy ilyen baromsággal, mint az "ígéret gyűrű". Így te befogod a szádat, ő meg élvezheti tovább az ingyen bejárónőt meg az ingyen puncit, nincs kötöttség, nincs felelősség, megmarad a szabadsága. Idővel azért leesik majd neked, hogy megint át lettél verve, de rutinos vén rókák ilyenkor is kitalálnak valamit, csak házasodni ne kelljen.

2018. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%

Ez egyre viccesebb.

Eddig csak a kövesgyűrű váltotta fel az eljegyzési gyűrűt. -pedig kísérőgyűrűnek kéne max. hívni.

Most már ígéretgyűrű is van... :D

2018. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
98%
#3-nak van igaza, ez egy amerikai dolog, főleg déli protestáns államokban csinálják és házasságig tartó szüzességi fogadalmat jelent. És nem olyan mint az eljegyzési gyűrű, hogy egymásnak adják a szerelmesek, hanem magának veszi az illető, vagy a szüleitől kapja.
2018. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
77%
Egy gyűrű mind felett...
2018. jún. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7es, köszi! Jó lesz a napom!


Ígéretgyűrű, pont mint ahogy írják amerikából "jött".

Sokan a "gimis-szerelem" időszakban ajándékoznak a barátnőjüknek ilyet, ha komolyan gondolják a kapcsolatot.


Én is kaptam ilyesmi jelleggel egy gyűrűt a páromtól, azóta a menyasszonya vagyok, és nemsoká esküvő.

2018. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!