Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szakitottunk a vőlegényemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk a vőlegényemmel 7 év után. Mi legyen az eljegyzési gyűrűvel? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy mondvacsinált indokkal kidobott, magamra hagyott a (volt) vőlegényem.

A napokban felhívott, hogy visszahozza a dolgaim, és kéri vissza a gyűrűt. Meg sem adta annak az esélyét, hogy magamtól visszaadjam neki, hiszen személyesen meg sem beszélt velem semmit, csak telefonon szakítottunk, és közben folyamatosan aláz engem, rengeteg csúnya dolgot csinált velem az évek alatt, én mégsem bántottam őt a szakítás után.

Visszaadjam a gyűrűt?

Van, aki szerint a fiút illeti hiszen ő vette a szerelmünk jelképekénz

Van, aki szerint ajándékot nem szokás visszaadni, egyik ismerős srác sem kapta vissza pedig nem haraggal váltak el.

Az eljegyzés fél éve történt.

Ki mit tenne a helyemben?

Szivem szerint nem érdemelné meg, hogy visszaadjak neki bármit is,főleg hogy visszakövetelte, de nem tudom mi lenne a helyes.



2018. aug. 3. 09:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%
Én visszaadnám neki, hadd vigye, ha ennyire kell neki. Annál kevesebb dolog emlékeztet rá később.
2018. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
Kette tornem es a felet adnam neki vissza
2018. aug. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
36%
A sima ajándék gyűrűt nem, viszont az eljegyzési gyűrűt vissza kell (illik) adni! Vagy hova vennéd fel ezután? Vagy zaciba vágnád, hogy pénzt csinálj belőle?
2018. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%

Visszaadnám, ezek után nem lenne már gusztusom nézegetni az ékszert, főleg, ha így követeli... legyen meg az öröme.


29n

2018. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
Én a fejéhez vágnám
2018. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Magadtól visszaadnád?
2018. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%
Elsüllyeszteném egy utolsó adag sütibe, és csak azután mondanám meg, hogy megette, amiért ilyen pöts.
2018. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%

"aláz engem, rengeteg csúnya dolgot csinált velem az évek alatt, "


Es fel eve igent mondtal neki. Gratulalok.

Cssk azert sem admam vissza.

2018. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%
Én bevágnám valami szép nagy folyóba...
2018. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
85%

Nem kéne visszaadnod, mert hát ajándékba adta. Ha összeveszek egy ismerősömmel és többet nem beszélünk, akkor sem adom neki vissza az ajándékba vett turmixgépet.. :))

Viszont ha már ennyire "követeli", akkor visszaadnám és megszakítanék vele minden kapcsolatot. Legalább kevesebb dolog emlékeztet rá...

2018. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!