Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 30_as pasik miért nem akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagadtférfi35 kérdése:

30_as pasik miért nem akartok megnősülni, gyereket csinàlni?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés most azokhoz az életrevaló, helyes, pénzes pasikhoz szól akik simàn talàltak magukhoz illő pàrt, de nem akarnak sem "kölköt", sem nősülni nem akarnak.

2018. nov. 3. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Probalj meg egymas utan 50 randit es megerted.
2018. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Még nem randiztam.Képtelen vagyok rà.
2018. nov. 3. 22:29
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Akkor soha se erted meg
2018. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

30 éves korra nagyjából már megnősülnek azok akik szeretnének és vagy van már gyerekük vagy belátható időn belül lesz. Azok a 30-asok akik nem akarnak nősülni ergo fiatalabb korukban sem akartak mert:

-az a felfogása, hogy az csak egy papír

-felesleges pénzkidobás

-nem akar elkötelezőzni

-nem érzi magát késznek egy gyerekre, inkább még magának szeretne élni.

2018. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Mert boldog vagyok a párommal amibe egy gyerek csak belerondìtana.

Kitàgulna a párom puncija,gyönyörű feszes teste ràmenne,nehèz lenne vissza àllìtani,nem tudnànk szexelni amikor csak akarunk,nem tudnànk heti 5-ször edzeni,nem tudnànk wellneszezni amikor csak akarunk,utazgatni sem,plusz egy kis szarosra költhetnènk a pènzt amit magunkra költünk,ergó le kellene mondanunk a mi kis dolgainkról amihez semmi kedvünk,plusz nem tudnànk aludni tőle mert sìr àllandòan,bepisil becsinál,párom megviselnè az arca is,a haját meg tèpnè a gyerek.

Isten ments nekünk gyerek,szerintem első nap kivágnánk mert tűrelmünk nem lenne hozzá egyáltalán.

Önzőek vagyunk ehhez,èn vállalom.

2018. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Hát én szeretnék olyat találni aki nem akar vagy már van neki vagy max örökbefogadás, de probleasat nem, úgyhogy nagyon nehéz olyat találni.
2018. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Vannak akik azért nem mert nem találtak párt maguknak. És nulla tapasztalattal első barátnővel mindjárt családot alapítani.... kedves hölgyeim ti is tudjátok hogy nem működőképes :)


sok sok 30as pasi van szinglin

2018. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Minek? Nincs így is elég gyerek a világon, vagy mi?
2018. nov. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Túl macsók a házasságkötéshez. A gyerek viszont más tészta.. Arról lehet szó.
2018. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Mert még fiatal vagyok, nem akarom lekötni magam. Élvezni akarom az életet, utazni, megteremteni a jövőm, nem pedig szaros pelenkákban túrkálni
2018. nov. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!