Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti hordjátok otthon az eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hordjátok otthon az eljegyzési /jeggyűrűtöket?

Figyelt kérdés
Esetleg csak házon kívülre veszitek fel? Munkahelyen hordjátok?

2019. jan. 9. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Én otthon hordanám vagy munkahelyen kívül, ha lenne. Munkában mi nem hordhatunk ékszert vagy órát.
2019. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nagyon orultem neki, igy en igen, mindenhova.
2019. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 peca1000 ***** válasza:
61%

Bent van szépen a dobozában, jól helyen van az :)


Nekem kényelmetlen viselni bármilyen ékszert.


A nagy napon felhúztam, mert úgy illik, aztán visszaraktam a helyére.

2019. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem vettem még le hosszabb időre egyiket sem, és a férjem sem. Max annyit vagyunk gyűrű nélkül, amíg befyúrunk egy fasírtot vagy sütitésztát. 😊
2019. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Este leveszem, mikor alszom, de napközben mindig rajtam van.
2019. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha eszembe jut felvenni vagy rajtam marad akkor igen. De egyébként nagyon ritkán hordom úgy általánosságban. Nekünk nem nagyon jelent semmit a gyűrű. Amúgy meg képes vagyok a lakásban is elhagyni szóval inkább beteszem szépen a dobozába.
2019. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak edzésre veszem le, mert ott zavaró. Amúgy szivesen hordom és nekem nagy kincs, pedig nem vagyok ékszeres.


30N

2019. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb 1 évig viseltem,azóta a dobozában van. Néha ránézek,megvan,szép,oké. :) Nagyon örültem neki,de ha az ujjamon van,folyamatosan "baszkodom" mert zavar :) Se fülbevaló,se nyaklánc se semmi ilyet nem viselek el magamon. De pont ma dongolkodtam rajta,hogy felhúzom,hátha hátha... :D
2019. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!