Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom megkérte a kezem de megijedtem. A nevelő apukám 11-14 éves korom között szexuálisan zaklatott. Szégyellem, ezért nem mertem elmondani neki. De úgy gondolom az lenne a tiszességes, ha tudna róla. Viszont félek, hogy így már nem kellek neki. Ha mégis, akkor attól félek, hogy a nevelő apukámat fogja gyűlölni. Mi lenne a helyes?

2019. jan. 9. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, aztán szépen menj el pszichológushoz hogy ezt a dolgot tisztázd a fejedbe, és ne egy ilyen majmot védj.

cselekedj, mert sok ilyen lány nem tud soha még csak idáig sem eljutni a normális életben, ne dob el.

2019. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Miért is lenne baj, ha meggyűlölné a nevelőapádat? Te talán nem gyűlölöd? Mondd el, ha úgy érzed, el kell mondanod!
2019. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Érthető, hogy eddig nem akartad megosztani vele, viszont most már itt lenne az ideje, hiszen összekötitek az életeteket. Szerintem az, hogy így már nem kellenél neki, teljességgel ki van zárva.

De a nevelő apukádat igen, nagy valószínűséggel utálni fogja, hiszen szörnyű dolgot tett veled, a szerelmével. Te nem utálod..?

2019. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Legyél vele őszinte, aztán pedig fordulj pszichológushoz, mert láthatóan egyáltalán nem sikerült feldolgoznod ami történt, és ez eléggé kihatással van az életedre.

A barátod reakciójáról meg annyit, hogy ha ezért azt mondaná, hogy nem kellesz neki, jobb is, ha egy ilyen emberhez nem mész feleségül. Az áldozathibáztató embereket pedig kerüld el a jövőben is.

2019. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként elég beteg, hogy véded azt az embert, aki megerőszakolt, és attól félsz, hogy a párod gyűlölni fogja... vagy nem vagy normális és kezelésre szorulnál, vagy csak a szokásos provokatív kamukérdés...
2019. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sokáig haragudtam rá, de teljesen megváltozott azóta és sírva kért bocsánatot érte 5 évvel később.

Úgy tettem, ahogy mondtátok. A vőlegényem teljesen megértett és mellettem áll. Köszönöm a válaszokat!

2019. jan. 9. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:
97%
Na, így néz ki egy sikeres hétköznap délután!
2019. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!