Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tudja hogy rosszul esik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudja hogy rosszul esik hogy nem kéri meg a kezem. ☹️Számára nem fontos, számomra igen. Mit tennél?

Figyelt kérdés

3 éve együtt vagyunk, pár héten belül megszületik a kislányunk.

A párom a legelején azt sugallta, hogy ő is szeretne ilyen dolgokat, hogy házasság, gyerek stb. Aztán ahogy összejöttünk már nem jött fel a téma. Elég viharos kapcsolat volt ez eddig és volt egy hosszabb szünet is ez miatt. Utólag, mikor már beszélőviszonyban voltunk azt mondta, hogy már majdnem gyűrűt adott. Nem értettem mire érti. Amikor meg magamnak vettem gyűrűt, ragaszkodott hozzá hogy ő húzhassa az ujjamra. Persze beszéltünk ezekről a dolgokról de azt állítja hogy a sok a negatív tapasztalat a kollégái körében, hogy elváltak és a nő vitt "mindent". Mondtam neki, hogy nem kéne általánosítani, de ha már itt tartunk akkor rákérdeztem hogy ettől tartana-e és elpoénkodta a választ de rájöttem hogy többek közt ettől tart, pedig van már ilyen házassági szerződés is.. egyébként soha nem adtam rá okot hogy ezt kinézze belőlem..nem is értem, fő a bizalom?

Már volt hogy össze is vesztünk ezen az egész témán.

Lehet úgy van vele, hogy így is vele vagyok, így is lesz egy gyereke, akkor minek vegyen el?


2019. jan. 29. 20:40
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
94%
Pontosan
2019. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%

Eleve nem szültem volna olyan embernek, akivel ez a téma nem lett 100%-osan letisztázva. A kapcsolatotok olyan se veled, se nélküled, eleve nem normális és eleve nem egy tartós kapcsolatnak ígérkezik.


Sajnálom, te már nem leszel feleség.

2019. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
67%

Mit érsz a kierőszakolt esküvővel? Bizalom,az nálatok nincs,különben nem kéne erőszakolni azt a gyürűt,meg most komolyan,minek eröltetitek az esküvőt folyamatosan,mintha az garancia lenne bármire,elvált nőként irom,tudod mikor kéne még egyszer cirkuszi esküvő,élek boldogan a párommal békességben fenék törlésre valo papir nélkül. Másik előbb kettesben kéne élni,élvezni,együtt lenni,nem egyből mindent kierőszakolni,meg babázni,naná h válás lesz. Mert összejönnek,és máris kell a gyürű meg egyből a gyerek,mintha muszáj lenne.. :O

40N

2019. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%

Basszus, most komolyan! Miért?? Felfogod egyáltalán amit írsz?

Ráadásul tőle gyerek?


És ha nem kéri meg a kezed mit fogsz tenni? Összepakolsz majd az újszülött bébivel és elköltözöl?


Mivel terhes vagy és lassan megszülsz, így csak szép dolgokat kéne mondanunk...hogy vidám legyél :) De az most nem fog menni, ezt az egészet nem gondoltad végig. De a baba már úton van. És persze lehet, hogy minden fantasztikusan sikerül majd. És boldog életed lesz.


Sok szerencsét!

2019. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%

Jókor gondolkodsz te is...


Nem akar házasodni, szánalmas, hogy erőlteted. Le merem fogadni, hogy a gyereket sem akarta annyira.

2019. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%

hát most már így döntöttél, hogy családot alapítasz esküvő nélkül.

innen már nehezen lesz visszaút. inkább próbálj úgy élni, hogy ne marjátok egymást, hanem békesség legyen, hogy legalább olyan 10-12 éves koráig legyen apja a gyereknek, mert addig sok vele a nyűg.

2019. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%
nem azért kellene megkérnie a kezed, hogy neked jól essen, hanem azért, mert el akar venni téged. Nem akar elvenni, ezért nem kért meg. Már nem is fog, ha illemből kérne meg, már házas lennél.
2019. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%
De legalább szülsz te is hogy ne fogyjon a magyar...…...
2019. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%

Ezt elbaxtad, de szó szerint.


Ha leszel is valaha feleség, nem ennek a csávónak köszönhetően lesz, most mondom.

2019. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%

En annyira nem szoktam erteni, amikor valaki azt mondja, hogy neki fontos a hazassag, eljegyzes, de kozben osszekoltozik, gyereket vallal es eldegel a parja ezek nelkul evekig, hogy aztan csodalkozzon es pityeregjen, hogy ot miert nem veszik el mar soha. A csavotol ott kellett volna megszabadulni, amikor azt mondta hogy "mar majdnem gyurut adott"... ez nem valami jutalomfali, alljon meg menet! Arrol az agyiszintrol nem is beszelve, amit az kepvisel, akit a kollegak befolyasolnak azzal kapcsolatban, hogy hazasodik-e vagy sem...

Innentol te dontesz, de ideje lenne felnottekkent elbeszelgetni egymassal, nem pedig poenkodva meg a kollegakat is belevonva a parod reszerol a dontesi folyamatba.

Elvenni nem fog, arra ne szamits. Mar ott vagy neki feleseg uzemmodban - ingyen, felelossegvallalas nelkul.

2019. jan. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!