Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Barátnőmnek megkérték a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek megkérték a kezét, hogy még az ingatlanárak emelkedése előtt felvehessék a csokot? Te lennél a helyében?

Figyelt kérdés
Most azon gondolkozom, hogy szeretnék e a helyében lenni vagy sem, mert az első reakcióm a féltékenység volt.
2019. febr. 14. 11:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván amugy is elvette volna, nem?

Akkor meg mi ez a "lennél a helyében"? Nem érte semmi megalázó.

2019. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
68%
Micsoda romantika! Ha szerencsés a barátnőd, akkor még idén elkezdik a tenyésztést :).
2019. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
78%

Ingatlanárak emlekedése? Nincsenek már így is az egekben? :D Nah, ideje elhúzni külföldre.


Amúgy baromi gáz emiatt megkérni valaki kezét, de az ő dolguk.

2019. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
78%
Lesznek itt nagy bukták jó pár embernél.
2019. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Melyik adott okot a féltékenységre?Vagy így együtt az egész jól hangzik?
2019. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem. Össze akarnak hazasodni és hoztak egy számukra logikus döntést. Mi a bajod ezzel?
2019. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
8%
Ki a halál féltékeny arra, aki csak hitelre tud venni ingatlant? Csodás szuka, azért a pár milláért szül gyereket. A gyerekeket sajnálom csak, c betűsek, gondolom. Szánalom.
2019. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
22%
Jól tették! Te is vedd rá a párod. Gyerek úgyis kell. Legalabb most adnak pénzt.
2019. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
78%
#7 Mert Magyarországon aztán olyan gyakori, hogy az emberek zsebből kifizetnek 30 milliót egy ingatlanért. Írd meg, hogy melyik dimenzióban élsz, mert szívesen odaköltözök.
2019. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
65%

De sok pofára esés lesz itt az orszàgban, de ezt múltkor is leírtam.


Én nem akarnék a helyében lenni, nekünk jó így, pàrom saját, hitelmentes hàza, gyönyörű udvarral, soha nem akartam màsodik gyereket, ezen a tàmogatàsok se vàltoztatnak.


Egy, plàne négy gyereknek az édes kevés, hogy van hol lakniuk.Etetni, ruhàztatni, taníttatni is kell őket.

2019. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!