Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A nők szeretik ha szép eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik ha szép eljegyzési gyűrűt kapnak a párjuktól?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, hogy jut ilyen eszedbe?
2019. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
:D Még hány ilyen kérdés lesz? Nők szeretik ,férfiak szeretik, szeretitek a finom ételeket, stb.
2019. márc. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretik.
2019. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak a csunyakat szeretjük.
2019. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én közösen szeretném kiválasztani a karikagyűrűket a párommal. A kövesgyűrűt meg feleslegesnek tartom.
2019. márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#1, #3, #4 kössz. Az orromon jött ki a kávé 😁 Egyébként igen,szeretjük a szép eljegyzési gyűrűt. Enyémben 5 kicsi kövecske van sorban,az egyszerű szépséget szeretem. Nézegess pár oldalt ahol vannak gyűrűk (titokban) aztán a google úgyis befogja reklámként dobálni majd őket. (Legalábbis nálam ez van,tv-ben többször lemegy egy aranyér vagy lábgomba reklám,sztem telefon hallgatózik 😂😂tuti másnap a hírek olvasása közben ott lesz a reklám 😂 ) Akkor teszed a hülyét,hogy jéé,nézd már. Így legalább megtudod milyen stílus tetszik a párodnak :)
2019. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4 milliárd nőről beszélsz, pontosíts.
2019. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Neem csak az olcsó bizsu a jó!
2019. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt szeretik, ha drágát.
2019. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elsősorban nem a gyűrű milyensége, vagy ára a fontos, hanem a gesztus. Viszont, ha csak a külsőségeknél maradunk, akkor azért valóban nem mindegy, milyen az a gyűrű, hogy mutat a nő kezén. Kis, vékony ujjakra például nem illik a vastag karika, vagy nagy köves. Én alapból hordtam gyűrűket eddig is, így a páromnak nem volt nehéz dolga, látta milyen stílust kedvelek. Így végül egy kis köves gyűrűt választott, amit azóta is büszkén viselek.
2019. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!