Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kedves Hölgyek! Örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek! Örülnétek egy ilyen gyűrűnek?

Figyelt kérdés
Kommentben küldöm a linket. Megköszönöm, ha megnézitek. Félek, hogy nem fog tetszeni a leendő menyasszonyomnak.

2019. júl. 6. 21:49
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Remélem jó lesz a link.

[link]

2019. júl. 6. 21:50
 2/33 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem szép! :) kis szolid, visszafogott, semmi hivalkodás. Egy normális nőnek biztos fog tetszeni.

Hajrá :) sok boldogságot előre is! :)

2019. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nem túl olcsó? Vettem már neki ennél drágább fülbevalót, ezért félek, hogy ezzel megsértem. Néztem drágábbat, de azok nem illenének hozzá. Ez olyan kis egyszerű, de elegáns. Ráadásul szerintem ez minden napos hétköznapi darab, amit mindenhez tud viselni.
2019. júl. 6. 21:55
 4/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm kettes válaszoló.
2019. júl. 6. 21:56
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép. Biztosan fog neki örülni a hölgy.
2019. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy az egyszerűsége zavarná. Pont ez az, hogy hétköznapra is lehet viselni. Nem akad be például.

Mondjuk te ismered a legjobban őt, de én személy szerint nőként örülnék egy ilyen gyűrűnek.

2019. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy megerősítettetek abban, hogy ez jó választás lesz! Igazán hálás vagyok érte!
2019. júl. 6. 22:04
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szép. Klasszikus eljegyzési gyűrű, egyszerű és elegáns.


Amúgy simán tudsz rajta drágítani nagyobb kővel.

2019. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
62%
Nekem tetszik, az én ízlésemnek még egy kicsit vastag is. Gondolom árcédulát nem fogsz mellékelni, tehát honnan tudja majd az árát? Egyébként láttam az oldalon olyat, ami jóval olcsóbb, de nekem jobban tetszik. Bár te ismered a barátnődet, te tudod, hogy neki mennyire fontos, hogy mennyit költesz rá. A házasság minősége nem ezen fog múlni.
2019. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép! :) Biztos tetszeni fog neki is.

Sok boldogságot! :)

2019. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!