Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vőfélyt vagy ceremóniamestert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőfélyt vagy ceremóniamestert keresek jövő nyári esküvőre Szabolcs megyében. Tudtok ajánlani valakit?

Figyelt kérdés
Privátban is jöhet akár. Személyes tapasztalatokat is szívesen fogadok.

2019. aug. 7. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
2019. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szimpatikus a profilja alapjan
2019. aug. 8. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozz a menyasszonyi csevegő csoporthoz facebookon, ott rengeteg ajánlást találsz. :)
2019. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne csatlakozz! :D
2019. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, nem kötelező, de csak a kíváncsiság kedvéért. Mi a baj vele?
2019. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt a pro és kontra érvelést még megvárom, aztán eldöntöm hogy csatlakozom e. 😁
2019. aug. 9. 12:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért ne mert ez egy olyan csoport ahol tizenezer legfontosabb ember van és ahelyett, hogy hallgatnának a valóban szakmai alapon nyugvó tanácsokra egymást hergelik bele az ész nélküli spórolásba/hülyeségekbe, amihez asszisztálnak az ott érvényesülni próbáló lepattanószedő szolgáltatók akik a saját lábukon nem állnak meg a piacon, de szerencsére ott van nekik a csoport, ahol ha eléggé simulékonyak akkor talán feltelik a szezonjuk.
2019. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Hát igen valami ilyesmitől tartottam. Bár szerencsére nem vagyok az a fajta akit könnyű belevinni hülyeségekbe. Nem nagyon volt ötletem hol keresgéljek, ezért írtam ki ide a kérdést. A #1 válaszadó által küldött linket megnéztem, beszéltünk is, de az illető sajnos pécsi ezért ekkora utat nem vállal. Szabolcsban én pedig csak olyat tudok aki tipikus Vőfély. Amivel alapvetően nem is lenne baj, de én nem szeretném nagyon túl cifrázni a dolgokat. És ebben sajnos akivel eddig találkoztam nem volt rugalmas.
2019. aug. 9. 18:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Én éppen ezért nem is írtam ajánlást. Aki nekünk tetszik, az nem biztos, hogy nektek is. A csoportban nagyon szűrni kell az infókat, már csak azért is, mert sok olyan poszt kerül ki, amitől nekem villognak a fejem felett a kérdőjelek. Pl. mi legyen a férjezett nevem? Kinek hogy tetszik a ruhám? Megérkeztek a gyűrűink!!

Szóval csupa haszontalan sz*r, ami az érintettnek fontos, hiszen én is majd kiugrottam a bőrömből, amikor megérkeztek a gyűrűink, de valljuk be ez szerintem nem egy rakás idegenre tartozik.

És akkor a pro.

Eszméletlenül hasznos dolgokat lehet benne találni, egy-egy kinézett szolgáltatóra rákeresni, rengeteg ajánlást lehet olvasni, ahol őszintén leírják azt is, ha valami mem úgy sült el. Lehet olvasgatni min nem szabad spórolni, miket érdemes megkérdezni előre egy szolgáltatótól.

Onnan tudom pl., hogy lehet elérhető áron gyűrűt találni élettartam garanciával, amire nem tárják szét az eladók a karjukat, hogy ami kieshet, az ki is fog... :) Szerintem ha az ember megszűri az infót, akkor nagyon hasznos dolgokat lehet olvasni benne. A kapálózó szolgáltatókat sem kell figyelembe venni, érezhető, hogy a jobbaknak nincs szüksége erre. Ellenben sok olyat látok, aki nem kapálózik, viszont a csoport hasznos tagjaként tök hasznos kommenteket ír olykor, ami elősegíti a kérdés megválaszolását.

2019. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod. :) igazán hasznos. Ugyan én szeretek ajánlatok után menni de az elsö személyes egyeztetésnél úgyis kiderül ha nem szimpatikus. Ez történt a vöfély jelölttel is sajnos. Szerencsére minden más szolgáltató megvan már csak ez a fránya vöfély nem jött még össze.

Ékezetekért elnézést. Tudok helyesen írni de a telefonomon a hosszú ö-t nem tudom elövarázsolni. 😀

2019. aug. 10. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!