Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Az esküvőmre a barátaim párjukat is illik meghívni?

aug. 14. 09:33  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Igen.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont aug. 14. 09:38 Privát üzenet
Természetesen igen.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont aug. 14. 09:57 Privát üzenet
Igen.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont aug. 14. 10:11 Privát üzenet

Attól függ. Ha szűk körű, akkor megmondhatod, hogy ne hozzon párt, de akkor senki ne hozzon.

Ha kicsit nagyobb a keret, akkor persze aki akar hozzon párt.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont aug. 14. 10:34 Privát üzenet
Igen. Nálunk ért véget emiatt barátság. A páromat meghívták, engem nem, mert szerintük ehhez nem vagyunk együtt elég ideje és minden plusz ember plusz pénzbe kerül. Párom meg kijelentette, hogy akkor spóroljanak az ő helyén is.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont aug. 14. 10:35 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
*barátaim párjait

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont aug. 14. 10:52 Privát üzenet
Ez mindig nehéz... Ha ismerem és jóban vagyunk, akkor tök evidens, hogy jön a párja is és mindketten meg vannak hívva. Ha pedig nem ismerem vagy nagyon új a kapcsolat, akkor már felmerül, hogy illik-e vagy sem, akkor már bonyolultabb. Egyrészt illik, másrészt meg mi a francnak hívjak meg egy tök idegent az esküvőmre. És akkor az egy idegenből gyorsan sok idegen lesz, mert akkor már mindenkinek illik meghívni a párját.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont aug. 14. 11:25 Privát üzenet
Neked nincs esküvőd. Nektek együtt van esküvőtök. Egyébként igen, illik.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont aug. 14. 12:22 Privát üzenet

#7-tel értek egyet, ez valóban nem olyan egyszerű. Ha valakinek új a kapcsolata, akkor nem csak te érezheted furán magad, amiért idegen van az esküvődön, de akár ő maga is, mert a párján kívül nem nagyon ismer ott senkit. És ez még a szebbik eset, olyan is van, hogy egyszerűen nem jössz ki jól a barátod párjával és az még kínosabb mindkét félnek.

Másik oldalról viszont csinos kis sértődések szoktak abból lenni, ha valakinek meghívod a párját, de őt nem, illetve ha pár nélkül hívod meg az illetőt.

Nagyon sok mindentől függ, hogy kit és hová illik meghívni. Nagy esküvőknél a +1 fő általában nem olyan drasztikus, egy bensőséges családi szertartáson viszont furán hathat egy idegen. Kollégákat (tudom, hogy nálad nem ez a helyzet) sokszor hívnak egyedül, de házaspárból csak egy tagot meghívni meg már nagyon fura.

Sok féle szokás van, de végső soron ez a ti esküvőtök és ti döntitek el, hogy kit szeretnétek ott látni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont aug. 14. 16:02 Privát üzenet

Még mindig ezen hisztizel kérdező??

Friss kapcsolat ami nálatok van, az esküvő meg már hónapokkal ezelőtt meg lett tervezve, amiben TE nem szerepeltél, mivel képben sem voltál!!!!

Ideje végre felfogni!

Nem az új barátod fog elhivni a rokona esküvőjére, hanem a házasuló pár, az is kézzel fogható meghívóval!

Annak idején én sem hívtam meg a mamám "pasiját" mivel nem tartozik a családhoz, kb 2 szer ha láttam, illetve csak baráti viszony volt közöttük, csak a mamám gondolta hogy van ott több is. Ki is jelentettem neki is, ahogy másoknak is akiknek friss volt egy kapcsolat, hogy az én esküvőmre ne hozzanak nekem ide vad idegen jött menteket, mivel ők nincsenek a meghívottak listáján. Így ennek tudatában, rájuk van bízva hogy el e jönnek így is, vagy inkább maradnak otthon. De azt nekem mindenképpen időben jelezzék biztosra, mivel úgy lesz akkor lefoglalva az asztal és a kaja.

Tehát neked nincs jogod hisztit csapni, hogy ha a házasuló pár nem hív el személyesen meghívóval a kezükben!

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont aug. 14. 19:44 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi pénzt illik adni nászajándéknak?
Az esküvőn illik a török zene?
Nyári melegben, miben illik férfinak esküvőre menni, kell öltöny vagy sem?
Mennyit illik a borítékba tenni nászajándéknak?
Milyen ruhát illik felvenni polgári esküvőmre (saját)? 60-as hölgy
Hogy mondjam meg anyukámnak tapintatosan, de határozottan, hogy nem illik feketében jönni az esküvőmre?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések az Esküvő rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!