Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőmre a barátaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőmre a barátaim párjukat is illik meghívni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
2019. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen igen.
2019. aug. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2019. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ. Ha szűk körű, akkor megmondhatod, hogy ne hozzon párt, de akkor senki ne hozzon.

Ha kicsit nagyobb a keret, akkor persze aki akar hozzon párt.

2019. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Nálunk ért véget emiatt barátság. A páromat meghívták, engem nem, mert szerintük ehhez nem vagyunk együtt elég ideje és minden plusz ember plusz pénzbe kerül. Párom meg kijelentette, hogy akkor spóroljanak az ő helyén is.
2019. aug. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
*barátaim párjait
2019. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Ez mindig nehéz... Ha ismerem és jóban vagyunk, akkor tök evidens, hogy jön a párja is és mindketten meg vannak hívva. Ha pedig nem ismerem vagy nagyon új a kapcsolat, akkor már felmerül, hogy illik-e vagy sem, akkor már bonyolultabb. Egyrészt illik, másrészt meg mi a francnak hívjak meg egy tök idegent az esküvőmre. És akkor az egy idegenből gyorsan sok idegen lesz, mert akkor már mindenkinek illik meghívni a párját.
2019. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Neked nincs esküvőd. Nektek együtt van esküvőtök. Egyébként igen, illik.
2019. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7-tel értek egyet, ez valóban nem olyan egyszerű. Ha valakinek új a kapcsolata, akkor nem csak te érezheted furán magad, amiért idegen van az esküvődön, de akár ő maga is, mert a párján kívül nem nagyon ismer ott senkit. És ez még a szebbik eset, olyan is van, hogy egyszerűen nem jössz ki jól a barátod párjával és az még kínosabb mindkét félnek.

Másik oldalról viszont csinos kis sértődések szoktak abból lenni, ha valakinek meghívod a párját, de őt nem, illetve ha pár nélkül hívod meg az illetőt.

Nagyon sok mindentől függ, hogy kit és hová illik meghívni. Nagy esküvőknél a +1 fő általában nem olyan drasztikus, egy bensőséges családi szertartáson viszont furán hathat egy idegen. Kollégákat (tudom, hogy nálad nem ez a helyzet) sokszor hívnak egyedül, de házaspárból csak egy tagot meghívni meg már nagyon fura.

Sok féle szokás van, de végső soron ez a ti esküvőtök és ti döntitek el, hogy kit szeretnétek ott látni.

2019. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Még mindig ezen hisztizel kérdező??


Friss kapcsolat ami nálatok van, az esküvő meg már hónapokkal ezelőtt meg lett tervezve, amiben TE nem szerepeltél, mivel képben sem voltál!!!!


Ideje végre felfogni!


Nem az új barátod fog elhivni a rokona esküvőjére, hanem a házasuló pár, az is kézzel fogható meghívóval!


Annak idején én sem hívtam meg a mamám "pasiját" mivel nem tartozik a családhoz, kb 2 szer ha láttam, illetve csak baráti viszony volt közöttük, csak a mamám gondolta hogy van ott több is. Ki is jelentettem neki is, ahogy másoknak is akiknek friss volt egy kapcsolat, hogy az én esküvőmre ne hozzanak nekem ide vad idegen jött menteket, mivel ők nincsenek a meghívottak listáján. Így ennek tudatában, rájuk van bízva hogy el e jönnek így is, vagy inkább maradnak otthon. De azt nekem mindenképpen időben jelezzék biztosra, mivel úgy lesz akkor lefoglalva az asztal és a kaja.


Tehát neked nincs jogod hisztit csapni, hogy ha a házasuló pár nem hív el személyesen meghívóval a kezükben!

2019. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!