Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mulatós helyett, , gáz" a más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mulatós helyett, , gáz" a más jellegű zene?

Figyelt kérdés

Ugyan még messze az esküvőm, de sokszor gondolkodtam a zenén. Személy szerint gyűlölöm a mulatóst. Barátomnak csak felhoztam, hogy a mi lagzinkon nem lesz mulatós, max 20%-ban.. furán nézett, hogy ezt komolyan gondolom-e. A sok idős ember, rokon pl. nem tudná hová tenni, hogy nekünk pl. a Wellhello zenéje szól a lagzinkon, pláne hogy faluban is lakunk. De nem csak ő :D barátok, ismerősök nagy szemekkel néznek rám a kijelentésem hallatán. Egyébként még csak járunk, nem volt eljegyzés sem, tehát elméleti a kérdésem. De egyszer ebből lesznek gondok és jobb felkészülni.


Ti mit gondoltok? :)


2019. szept. 1. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Korai ezen agyalni, ha még lánykérés se volt. Lehet nem ő lesz a férjed, aki igen az meg veled ért egyet, a meghivottak meg majd arra táncolnak ami van
2019. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak 80 éves nénik jöttek volna az esküvőre akkor se játszottunk volna mulatóst. Az összes ilyen tipikus lakodalmas zenétől herótunk van. Bár abszolút nem volt hagyományos maga az esküvőnk sem, tehát evidens volt, hogy a lagzi sem lesz az. Minél kevésbé "esküvős" annál jobb.

Ez a ti esküvőtök, ne az számítson már, hogy a másodunokatestvéred szomszédja mit gondol... Semmi közük hozzá, hogy milyen az esküvőtök.

2019. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem kötelező a részvétel akinek nem tetszik haza lehet menni.

De alapból most neked mi a fontos, hogy neked legyen jó vagy hogy a vendégek legyenek elégedettek?

Felétek mi a szokás pénzügyileg? Mert ha komoly összegeket/ajándékokat kaptok akkor talán szegény nyuggereket nem kéne ezzel sokkolni. Ha csak ingyen pia/kaja van akkor meg simán csinálhattok olyant is amit ti szeretnétek.

Eleve miért kell nagy esküvő? Hívjátok meg csak a barátokat meg nagyon szűk családi kört és akkor nem fog senki se azon sírni, hogy milyen zene megy.

2019. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És nektek milyen volt?
2019. szept. 1. 22:43
 5/10 A kérdező kommentje:
3. sose akartam nagy esküvőt :D de ettől a sokkolós résztől félek én is, hogy majd szembesülnek vele a helyszínen.
2019. szept. 1. 22:44
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Majdnem írtam, hogy semmilyen zene nem olyan gáz, mint a mulatós, de aztán megláttam, hogy Wellhello, és rájöttem, hogy annál még a mulatós is jobb.
2019. szept. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy zenekart bereltunk akinek a repertoarjaban 60-70-80-90es evek slagerei voltak, Szerelemvonat, Petroleumlampa, Limbo laz de volt kivansagra Tankcsapda is. Tokeletesen jol szorakozott a 25-45eves korosztaly es ismertek a dalokat az idosebbek is. Csak azert mert sok helyen elvaras a lakodalmas, nem akartamaz eskuvomon hallgatni ha nem szeretem.
2019. szept. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk éjfélig elég erős retro zene lesz, a vendégek átlagéletkora 45 év, így 70-80as évek lesznek.

A menyecsketánc alatt lesz klasszikus lakodalmas zene, utána őrület :D Bármi jöhet...

Dj lesz, aki egyben a ceremóniamester is lesz, szóval éjféltől leginkább magyar alterre lehet számítani, mert mind a ketten azt szeretjük és a baráti körünk is.

2019. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, felesleges még az esküvőn agyalni, mivel éretlen vagy hozzá. Fura, hogy a zene a legnagyobb problémád annak ellenére, hogy a kezedet se kérte meg az aktuális pasid.
2019. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem magában az, hogy más jellegű a zene, az nem gáz. Mondjuk a Wellhelló dalait én nem tartom egy kifejezetten táncolható zenének, így azt neked kell végiggondolnod, hogy az neked oké lenne-e, ha mondjuk a fél csapat nem táncolna.
2019. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!