Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti felvettéttek a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felvettéttek a férjetek nevét? Vagy a sajátotok maradt?

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekem maradt a saját, mert a férjem nevét nehezebb leírni/kiejteni és nem akartam, hogy mindig visszakérdezzenek. Nem sértődött meg érte.
2019. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Is-is. Így, ahogy írom, kötőjellel :)
2019. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Sokáig gondolkoztam, hogy megtartsam-e a leánykori nevemet, végül kötőjellel vettem fel a férjem nevét.
2019. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%

Ferj vezetekneve+ne + leanykori nev.


Fo a kompromisszum, a kotojeles meg nagyon keves nevparosnal hangzik jol. Bocs, tobbnyire rohejes.

2019. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%

Kötőjelesen, övét a sajátommal.


A né végződés már nagyon elavult és régimódi. Már bocs.

2019. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

Én szerettem volna csak az ő vezetéknevét a keresztnevemmel, de ez a férjemnek nem tetszett.

Így nekem is az ő vezetékneve+né és leánykori név változat lett.

2019. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Vállalom a lepontozást. :))

Kovács Jánosné Nagy Éva formában fogom felvenni. (Csak példanevek, ennél jobban hangzik a mi neveinkkel)

2019. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Maradt a sajátom.Férjemet kérdeztem,szeretné -e valamilyen formában ha felvenném a nevét.Azt mondta,döntsem el én,neki mindegy,nem ez mutatja meg,hogy szeretjük egymást és összetartozunk.
2019. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Én is ezek az érvek miatt nem akartam, mint az első. De sikerült meggyőznie, hogy né legyek. Kivi lennék a te férjed vezetéknevére első
2019. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Az "elavult" es a "regimodi" ez esetben jol csengo, klasszikus, ellentetben a zavarba hozoan modernkedo, kakofon kotojeles "megoldasokkal".
2019. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!