Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fura ha en az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura ha en az eljegyzési gyűrűt hordom, de a ferjem a karikát?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék karikát, mert nagyon szeretem az eljegyzési gyűrűm.

De azt is szeretném, hogy majd a ferjem hordjon karikat.

Fura ez? Mármint lehet ilyet?


2019. szept. 17. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, csak onnantól a jobb kezeden hordod, nem a balon. De amúgy én láttam már olyan megoldást, hogy az eljegyzési gyűrűt belefoglalták gyakorlatilag a karikagyűrűbe, így egyben volt a kettő :) Talán ilyesmi jó megoldás lenne!
2019. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

"De azt is szeretném, hogy majd a ferjem hordjon karikat."


Azt talán majd ő eldönti.


Azt hordasz, amit akarsz. Kettőtökön kívül a kutyát nem érdekli.

2019. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Mi meg 26-éve vagyunk házasok és elejétől fogva nem hordjuk a gyűrűket ....

és akkor mi van?


Mindenki azt hord amit akar!

2019. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretnék karikát, mert nagyon szeretem az eljegyzési gyűrűm."


Én is, de én mindkét gyűrűt hordani fogom.

2019. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 peca1000 ***** válasza:
0%

Én hamar leszoktattam arról az 1. feleségem, és a rokonságát, arról a kívánalmukról, hogy hordjam a gyűrűt.


Esküvőn, eljegyzésen felhúztam, aztán ment vissza a dobozába.


A 2. feleségemnél csak az anyakönyvvezető előtt húztam fel, mikor vége lett a ceremóniának, zsebre is raktam.


Zavar, hogy az ujjamon van :)


Te sem erőltesd, hogy a férjed hordja majd, mert abból cirkusz lehet :)

2019. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
A gyűrű nem számít, az a lényeg, hogy együtt vagytok.
2019. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem fura. Szüleim nem hordták a karikagyűrűt soha - ennek oka, hogy apám elhagyta a nászúton és azóta se készült új. Mégis házasok 32 éve.
2019. szept. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én és a leendő férjem is csak ritkán tudjuk majd hordani a gyűrűinket, mivel ő villanyszerelő, én pedig biomérnökként laborban dolgozom, vegyszerekkel.
2019. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért kéne választani? Sosem értettem azt, aki az eljegyzési gyűrűt csak úgy ledobja esküvő után, akkor francnak vette meg szegény pasas? Én mindkettőt hordom.
2019. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az indoklás fura kicsit,hogy azért nem hordod a karikagyűrűt,mert szereted az eljegyzésit. A kettő nem zárja ki egymást. Hordhatod ugyanazon a kezeden vagy másikon is. Én pl. ugyanazon az ujjamon hordom. Ezzel a logikával az hordja a jegygyűrűt, akinek nem tetszik az eljegyzési? Aki mindkettőt hordja, azzal mi van? Ahogy egy ismerősöm mondta: "A karikagyűrű nem ékszer." Szerintem sem. Szimbolikus tartalma, jelentése van, ami nekem fontos, és az is fontos számomra (és a férjemnek is), hogy ezt a gyűrű viselésével is kifejezzem. Ha neked más az elképzelésed,kövesd azt. Mint látod, sok példa van itt is arra, hogy valaki inkább a lélekben megélt összetartozásra koncentrál csak, nem a gyűrűviselésre. Nem vagyunk egyformák. Ez a házasság minőségével nincs összefüggésben. Olyan is van, akinek a munkája nem teszi lehetővé a viselést, így nem opcionális. Van jópár ilyen munkakör. A biomérnök hölgy elgondolkodtatott. Ugyanis én is vegyszerekkel dolgozom, kutatólaborban. Egész nap gumikesztyűben vagyok és mindig rajtam van a jegygyűrűm, férjem ugyanez.
2019. szept. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!